Całkowita żywotność baterii 505H

Wbudowane słuchawki TWS

Armor 15 jest pierwszym na świecie wytrzymałym telefonem z wbudowanymi słuchawkami bezprzewodowymi. Bateria w telefonie zapewnia do 100 ładowań słuchawek, co daje aż do 505 godzin pracy. Gdy tylko wyjmiesz słuchawkę, automatycznie połączy się ona z Twoim telefonem. Twoje słuchawki zawsze będą przy Tobie.

Gdy trwałość idzie w parze z modą

Unikalny styl

Wyjątkową konstrukcję modelu Armor 15 cechują wytrzymałe narożniki dla jeszcze większej ochrony. Armor 15 jest jeszcze bardziej odporny na upadki.

Podwójne głośniki skierowane do przodu

Niezwykła jakość stereo

Wyposażony w dwa symetryczne przednie głośniki Smart PA, 100dB, max 1.7W, Armor 15 oferuje najlepszą jakość dźwięku stereo. Dodatkowo obsługuje radio FM bez konieczności podłączania zestawu słuchawkowego.

*Dane są wartościami teoretycznymi z laboratorium Ulefone opartymi na specyficznym środowisku testowym.

Certyfikaty IP68/IP69K oraz MIL-STD-810G

Całkowita ochrona

Armor 15 posiada certyfikaty IP68/IP69K oraz MIL-STD-810G i jest odporny na wodę, kurz i nagłe wstrząsy. Nawet silne ciśnienie wody lub trudne środowisko mu nie zaszkodzi. Jest to niezwykle przydatne dla miłośników podróży, pracowników budowlanych czy górników.

Dopasowane etui

Jeszcze większa ochrona

Etui zapewnia dodatkową ochronę przed zarysowaniami i upadkami. Wyposażone jest w obracający się o 180 stopni klips i karabińczyk dla jeszcze większej swobody.

*Wspomniane powyżej Etui z tylnym klipsem i karabińczykiem należy zakupić osobno.

6GB RAM + 128GB ROM

Potężna wydajność

Ulefone Armor 15 napędza ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G35 o częstotliwości aż 2,3GHz. Gwarantuje on niesamowitą wydajność, dzięki której pobieranie i wysyłanie danych odbywa się błyskawicznie. Wraz z 6GB RAM i 128GB ROM, zapewnia przestrzeń dla pobranych aplikacji, wideo, obrazów oraz przechowywania muzyki.

Potężna bateria 6600mAh

Niesamowity zastrzyk energii

Zapomnij o częstym ładowaniu. Ładuj swoje wbudowane słuchawki, graj w gry, oglądaj filmy i słuchaj muzyki przez cały dzień na jednym ładowaniu!

Doskonały wyświetlacz 5,45 cala

Armor 15 cechuje 5,45-calowy wyświetlacz Full HD+ o rozdzielczości 720 x 1440. Telefon wygodnie leży w dłoni i zapewnia niesamowite wrażenia wizualne. Obsługuje również bardzo czuły system multi-touch.

Podwójny aparat 12MP + 13MP

Szeroka perspektywa

Armor 15 wyposażony jest w aparat główny 12MP oraz obiektyw szerokokątny 13MP, który pozwala na robienie zdjęć w szerszej perspektywie dla jeszcze lepszego efektu panoramicznego.

Przedni aparat 16MP

Przepiękne selfie

Przedni aparat 16MP pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć i połączeń wideo.

Przycisk aparatu

Rób zdjęcia jednym dotknięciem i uchwyć wszystkie wspaniałe chwile

Przycisk aparatu po prawej stronie służy do robienia zdjęć jednym kliknięciem. Bez względu na to, co robisz na telefonie i czy telefon jest zablokowany, wystarczy jedno naciśnięcie, aby zrobić piękne zdjęcie.

Podwodna kamera

Armor 15 posiada świetną wodoodporność, dzięki czemu można bezpiecznie z nim pływać. Rób niesamowite podwodne zdjęcia wykorzystując mechaniczny przycisk aparatu.

Zaktualizowany system Android 12

Bezpieczniejszy, bardziej spersonalizowany i wyjątkowo niezawodny.
Adroid 12 gwarantuje większą prywatność, większe bezpieczeństwo oraz niezwykłą wydajność.

Przestrzeń dla dzieci uczy dzieci rozsądnego korzystania z telefonu komórkowego i pomaga im wyrabiać dobre nawyki. Easy Launcher jest trybem przyjaznym dla osób starszych, ułatwiającym im korzystanie z telefonu.

Praktyczny zestaw elektronicznych narzędzi służy jako wielofunkcyjny asystent w różnych aspektach życia codziennego.

Inteligentne wielofunkcyjne NFC

Armor 15 z funkcją NFC umożliwia bezgotówkowe płatności, korzystanie z elektronicznych biletów, kontrolę dostępu i rozpoznawanie tożsamości za pomocą telefonu.

*Płatności zbliżeniowe są możliwe z wykorzystaniem Google Pay. Lista krajów, w których obsługiwane jest Google Pay: https://pay.google.com/about.

Programowalny przycisk

Łatwy dostęp do dowolnej aplikacji

Programowalny przycisk po lewej stronie może służyć jako skrót do PTT Intercom (Zello), latarki, zrzutów ekranu i innych regularnie używanych aplikacji. Wystarczy, że odpowiednio go skonfigurujesz w aplikacji Ustawienia.

Odblokowywanie twarzą i czujnik linii papilarnych

Natychmiastowy dostęp do telefonu

Klawisz zasilania po prawej stronie jest zintegrowany z funkcją identyfikacji odcisku palca.

Szerokie sieci globalne

Najlepsza jakość połączeń

Szerokie globalne pasma częstotliwości i podwójne 4G Dual VoLTE* gwarantują wysokiej jakości połączenia głosowe w jakości HD. Konstrukcja z trzema gniazdami na karty zapewnia dwa gniazda na kartę SIM, a wolne miejsce dla karty microSD pozwala na rozszerzenie pamięci o kolejne 256GB. Nie musisz już decydować pomiędzy dwoma kartami SIM, a większą pamięcią masową.

To, czy możesz korzystać z Dual 4G SIM oraz VoLTE, zależy od lokalnych operatorów ponieważ nie wszyscy z nich obsługują te funkcje. *Karta micro SD nie jest dołączona i należy ją zakupić osobno.

GPS | GLONASS | Beidou | Galileo | QZSS | Kompas cyfrowy

Nawiguj do bezpośredniej pozycji geograficznej

Podróżuj bezpiecznie z Armor 15, który oferuje aż 6 systemów nawigacyjnych, abyś nigdy się nie zgubił.

Specyfikacja