Wyścigowa obudowa

Armor X12 Pro wyróżnia się nowym kształtem XRacing i motywem flagi w szachownicę na tylnej obudowie, inspirowanym kultowymi flagami wyścigowymi F1.

Gotowy na każde warunki

IP68/IP69K & MIL-STD-810H

Armor X12 Pro spełnia normy IP68/IP69K oraz MIL-STD-810H. Oznacza to, że może wytrzymać wiele ekstremalnych wyzwań, w tym kurz, upadki, wodę, skrajne temperatury i wysoką wilgotność. Został zbudowany, aby przetrwać w trudnych warunkach, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy na placach budowy, ale także do sportów wodnych, wspinaczki i leśnych wędrówek.

Stworzony do pracy w ekstremalnych warunkach

Wygodna obsługa jedną dłonią

Ekran 5,45”

Armor X12 Pro posiada 5,45-calowy ekran, dzięki czemu idealnie mieści się w jednej dłoni i kieszeni. Został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników, którzy cenią sobie mobilność swoich telefonów.

Wysoka wydajność

MEDIATEK HELIO G36

Armor X12 Pro wykorzystuje ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G36, zapewniający optymalną wydajność i energooszczędność. Układ ten gwarantuje płynne i szybkie działanie urządzenia przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poboru energii.

*W razie potrzeby kartę microSD należy zakupić osobno.

Uchwyć każdy moment

Główny aparat SONY

Armor X12 Pro został wyposażony w 13 MP aparat główny z matrycą Sony IMX214. Takie połączenie pozwala na wykonywanie wysokiej jakości zdjęć o doskonałej ostrości i szczegółowości.

8MP przedni aparat

Przedni aparat o rozdzielczości 8 MP umożliwia robienie imponujących selfie w dowolnym
miejscu i czasie.

Bogaty wybór trybów fotografowania

Podwodny aparat

W trybie podwodnym z łatwością uchwycisz czarujący podwodny świat jedną ręką – wystarczy nacisnąć przycisk głośności, aby zrobić zdjęcie lub rozpocząć nagrywanie.

Niezawodna bateria 4860mAh

Armor X12 Pro charakteryzuje się smukłą i kompaktową konstrukcją, która jednocześnie nie zmniejsza dużej pojemności baterii.

Bezpieczeństwo i prywatność

Android 13

Najnowszy system uprawnień aplikacji udowadnia, że producent systemu pragnie wspomóc posiadaczy Armor X12 Pro w zakresie dostępu do danych aplikacji, powiadomień wyskakujących na ekranie. Razem tworzymy bezpieczniejsze i bardziej przyjazne użytkownikowi środowisko.

Wielofunkcyjne NFC

Technologia NFC umożliwia szybkie dokonywanie płatności za pomocą aplikacji Google Pay. Pozwala również na wygodne korzystanie z kart transportu publicznego.
Etui Armor jest wykonane ze sztywnego plastiku, aby zapewnić dodatkową ochronę. Posiada wytrzymały karabińczyk i zaczep do paska, dzięki czemu można przymocować telefon do plecaka lub paska, aby mieć do niego łatwy dostęp podczas przygód na świeżym powietrzu.

Wyjątkowe Etui Armor

*Etui Armor jest sprzedawane osobno.

Uchwyt do telefonu Armor Mount

Jest to uchwyt, dzięki któremu z łatwością zamontujesz swój telefon na szybie samochodu, desce rozdzielczej, blacie roboczym lub innej płaskiej powierzchni. Możesz również regulować teleskopowe ramię, które pozwala na pochylanie i wydłużanie uchwytu od 14 do 20 cm. Uchwyt posiada możliwość dodatkowego obracania się, dzięki czemu zawsze będziesz miał dobry widok na ekran telefonu.

*Armor Mount może być używany wyłącznie z Etui Armor. Uchwyt Armor Mount jest sprzedawany osobno.

Uchwyt Armor Mount Pro

Armor Mount Pro to wszechstronny uchwyt na telefon zaprojektowany tak, aby pasował do telefonów o przekątnej od 5,4 do 7,2 cala, z uwzględnieniem etui. Gwarantuje solidne mocowanie do różnych pojazdów z kierownicą, w tym rowerów, motocykli oraz skuterów.

*Uchwyt Armor Mount Pro jest sprzedawany osobno

Tryb rękawiczek

Armor X12 Pro umożliwia wygodną obsługę telefonu w rękawiczkach.

* Ze względu na różnice w materiale i grubości, niektóre skórzane rękawiczki mogą nie być niekompatybilne.

Cyfrowy zestaw narzędzi

Korzystając z cyfrowych narzędzi dostępnych w Armor X12 Pro, możesz zwiększyć swoją produktywność w codziennej pracy.

Podwójne 4G VoLTE

Silniejszy sygnał, bardziej niezawodny zasięg i niższe zużycie energii.

3 Miejsca na karty

Dwa gniazda na karty nano SIM oraz miejsce na kartę micro SD do 256 GB .

Zaawansowany system nawigacji

Dodatkowe funkcje

Rygorystyczne testy

Armor X12 Pro pomyślnie przeszedł rygorystyczne testy wytrzymałości w laboratorium Ulefone. Wyniki tych testów wykazały super wytrzymałość na ekstremalne warunki pracy.

Specyfikacja