Sprawdzona trwałość

Stopień ochrony IP68/IP69K

Ulefone Armor X8 przeszedł najbardziej rygorystyczne i najtrudniejsze testy (IP68/IP69K/MIL-STD-810G), aby udowodnić swoją solidność. Jego odporność i wodoszczelność sprawiają, że jest to dobrze zabezpieczone i wydajne narzędzie dla wszystkich pracowników zewnętrznych, czy to w deszczu, błocie czy w kurzu.

 Twardy wewnątrz i na zewnątrz

Pełna ochrona 360°

Armor X8 przeszedł proces podwójnie wtryskowego formowania, aby zagwarantować wyjątkową trwałość, podczas gdy wypukła konstrukcja w czterech rogach i podwyższona rama mogą skutecznie zapobiegać uszkodzeniom. Kompaktowa konstrukcja wewnętrzna i zaawansowany proces uszczelniania nie tylko znacznie zmniejszają uszkodzenia spowodowane przypadkowymi upadkami, ale także zapobiegają przedostawaniu się kurzu i wody do telefonu.

Wzmocniony ekran

5,7-calowy wyświetlacz 18:9

Armor X8 posiada ekran o wysokiej rozdzielczości 1440×720 pikseli, prezentujący żywe i wyraźne obrazy. Wyświetlacz posiada również szkło o wysokiej twardości, które chroni go przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Rozmiar ekranu zapewnia przyjemne użytkowanie i możliwość łatwego wsunięcia telefonu do kieszeni.

Telefon zrobi wszystko, co zechcesz

Programowalny przycisk

Telefon posiada programowalny przycisk, który został domyślnie skonfigurowany z aplikacją Push-to-Talk (Zello). Twój Armor X8 staje się wtedy prawdziwym walkie-talkie, idealnym do pracy zespołowej. Możesz też ustawić przycisk szybkiego dostępu do innych funkcji. Dodatkowo wiele innych aplikacji można uruchomić jednym naciśnięciem, ciesząc się prostą i wygodną obsługą.

Cyfrowy zestaw narzędzi

Armor X8 zawiera zestaw cyfrowych narzędzi do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, w tym wiele praktycznych gadżetów, takich jak kompas, lupa, miernik wysokości, które pomogą Ci odkryć więcej. Mając Armor X8 w dłoni, możesz swobodnie spakować się lżej.

Utrzymaj produktywność

Tryb rękawiczek + mokry ekran dotykowy

Armor X8 nie tylko przetrwa, ale również pozostanie sprawny w najtrudniejszych warunkach, dzięki ekranowi dotykowemu, którego można używać w rękawiczkach o grubości do 1,5 mm* nawet, gdy jest mokry!

* Ze względu na różnicę w materiale i grubości, niektóre skórzane rękawiczki mogą być niekompatybilne.

System operacyjny Android 10

Dzięki systemowi Android 10 bez nakładek, Ulefone Armor X8 oferuje pakiet nowych funkcji, takich jak nawigacja gestami, ciemny motyw, inteligentna odpowiedź, napisy na żywo – funkcje te chronią Twoją prywatność. Zapewniają prostsze i bardziej intuicyjne korzystanie z Androida.

Ciesz się wysoką wydajnością

Procesor ośmiordzeniowy 12 nm

Zasilany ośmiordzeniowym procesorem MT6762 12 nm z 4GB pamięci RAM, Armor X8 umożliwia płynne przełączanie się między aplikacjami niezależnie od liczby aplikacji działających w tle. Z łatwością możesz grać w gry online, oglądać filmy, przeglądać strony internetowe, a 64GB pamięci wewnętrznej wystarczy do przechowywania plików, obrazów i muzyki. Armor X8 ma również miejsce na kartę pamięci o pojemności do 256GB, by pomieścić wszystko czego chcesz.

Uwiecznij najpiękniejsze chwile

Potrójny tylny aparat 13MP

Ulefone Armor X8 jest wyposażony w główny aparat 13MP i dwie kamery dodatkowe 2MP, które pozwalają uchwycić szczęśliwe chwile, piękną scenerię podczas podróży lub codziennego życia. Z przodu znajduje się aparat o rozdzielczości 8MP, zapewniający wysokiej jakości selfie i szybkie odblokowywanie twarzą.

Nigdy nie przerywaj nagrywania

Fotografia podwodna

Doskonała wodoszczelność i kreatywny tryb aparatu podwodnego sprawiają, że Armor X8 jest niezbędnym pomocnikiem podczas pływania lub nurkowania z rurką. Użyj go do zarejestrowania trudnego do uchwycenia piękna podwodnego świata, bez konieczności noszenia dużej ilości profesjonalnego sprzętu.

Uchwyć swoje wspaniałe chwile

Aparat 8MP do selfie

Telefon wyposażony jest w aparat do selfie 8MP z inteligentnym trybem urody, który sprawia, że każde selfie jest wyraźne i piękne, oszczędzając Twój czas na dalszy retusz. Duży otwór przysłony wychwytuje więcej światła z otoczenia.

Trwała wydajność

Ogromna bateria 5080 mAh

Dzięki baterii 5080 mAh Armor X8 przesuwa granice działania, byś mógł cieszyć się jego funkcjami i aparatem tak długo, jak to możliwe. Ta bateria zapewnia długie godziny pracy, rozrywki i wycieczek bez przerwy.

Łatwo i wygodnie

Rozpoznawanie twarzy i czytnik linii papilarnych

Zapomnij o kłopotliwym haśle lub wzorze! Wejdź w erę rozpoznawania twarzy i odblokowywania odciskami palców. Wystarczy rzut oka lub lekkie naciśnięcie palca, aby natychmiast odblokować telefon.

Szybka i bezpieczna płatność

NFC+Google Pay

Korzystaj z płatności bezgotówkowych, kupuj bilety, uzyskaj dostęp do drzwi i transmisji danych w jednym kroku dzięki potężnej technologii NFC.

* Kraje i regiony dostępne w Google Pay: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Singapur, Australia, Hongkong, Polska, Nowa Zelandia, Irlandia, Japonia, Belgia, Rosja, Kanada, Tajwan, Hiszpania, Ukraina, Brazylia, Czechy, Słowacja, Niemcy , Chorwacja, Indie, Włochy, Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Chile, Francja, Szwajcaria

Poprowadzi cię do każdego zakątka

GPS+GLONASS+BeiDou+Galileo

Armor X8 zawiera amerykański system GPS, rosyjski GLONASS, chiński BeiDou i europejski system pozycjonowania Galileo – razem zapewniają one globalny zasięg usług pozycjonowania, nawigacji i pomiaru czasu o wysokiej precyzji i niezawodności. Niezależnie od tego, czy jesteś na pustkowiu, czy w tętniącym życiem centrum miasta, dzięki czterem głównym systemom nawigacji satelitarnej w Armor X8 nigdy się nie zgubisz. Pomogą Ci one poznać Twoją dokładną pozycję z dużą precyzją i zaplanować trasę do celu.

Szerokie pasma 4G

Dual 4G Dual VoLTE*

Szeroka gama pasm 4G LTE pozwala komunikować się za pośrednictwem większej liczby operatorów. Telefon jest odpowiedni dla wszystkich pracowników zewnętrznych, którzy potrzebują wysokiej jakości połączeń dzięki wsparciu VoLTE.

Specyfikacja