Kim jesteśmy?

Ulefone to jeden z największych producentów wysokiej jakości wzmocnioncyh smartfonów, tabletów i dedykowanych do nich akcesoriów.

Dlaczego Ulefone?

P

Smartfony najwyższej jakości

Mamy własne fabryki, w których wykonujemy też urządzenia dla innych marek, do tego bezkonkurencyjnemu system kontroli jakości – urządzenia są testowane pod kątem upadków, pęknięć i wodoszczelności przez specjalne roboty, niektóre stworzone specjalnie z myślą o Ulefone!

P

W przystępnej cenie

Najtańsze urządzenia kosztują kilkaset złotych, a nawet najdroższe smartfony z kamerami termowizyjnymi FLIR nadal są dużo przystępniejsze cenowo, niż osobne kamery termowizyjne. Do tego dochodzi oszczędność związana z wytrzymałością urządzenia – nasi klienci często używają telefonów po kilka lat bez potrzeby ich napraw.

P

Doskonała obsługa klienta

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom szybkie i profesjonalne wsparcie we wszelkich kwestiach związanych z naszymi produktami. W mediach społecznościowych odpowiadamy na wiele Waszych pytań, a serwis producenta działa szybko i oferuje także naprawy pogwarancyjne.

P

Smartfony dla wszystkich

Szeroka gama produktów Ulefone zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. „Pancerniaki” nie są już wielkimi i nieporęcznymi urządzeniami. Po flagowe modele (w których nacisk położyliśmy na zmiejszenie rozmiaru przy zachowaniu wytrzymałości) sięgną też chętnie panie, które do tej pory mogły być niechętne urządzeniom o dużych gabarytach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakładce Produkty.