Etui do Ulefone Armor 15

Zapewnia pełną ochronę

Etui wykonane jest z wysokiej jakości twardego plastiku, wystarczająco wytrzymałego, by sprostać wszelkim surowym i wymagającym warunkom środowiskowym. Ochroni telefon przed wstrząsami, uszkodzeniami, kurzem i zarysowaniami, zapewniając pełną ochronę 360° dla twojego Armora 15.

Prosty montaż

Genialny design i praktyczne dodatki bardzo ułatwiają montaż. Najpierw dołącz zaczep do etui (na przykład klips do paska, który można obracać o 90° w lewo i prawo), a następnie umieść etui na telefonie. Zatrzask na górze umożliwia łatwe odłączenie etui ochronnego od telefonu.

Indywidualny design – idealne dopasowanie

Etui ochronne szyte na miarę są idealnym dodatkiem do Twojego Armora 15. Bezramkowy design (z obu stron) oraz precyzyjne wycięcia umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich przycisków, portów i aparatu. Nie wpłynie to w żaden sposób na twoje użytkowanie smartfona, ale zapewni doskonałą ochronę.

Wielofunkcyjna konstrukcja 3 w 1

Etui możesz dostosować do indywidualnych potrzeb. Wybrać obracający się o 180° klips lub solidny karabińczyk. Możesz dodać te elementy do etui ochronnego, aby mieć telefon zawsze pod ręką, bez konieczności noszenia go w kieszeni.

Etui multifunkcyjne do Armor 15

Wymiary etui: 179,11*84,25*26,18 mm
Wymiary karabińczyka: 147,12*40,42*6,71 mm
Zawartość opakowania: Etui x1; Karabińczyk x1; Klips x1

Wymiary klipsa: 72,14*28,98*18,19 mm
Materiał: plastik PC

Specyfikacja