Ulefone Endoskop E03

Więcej możliwości

Endoskop dla pancernych telefonów z serii Armor ze złączem rozszerzeń uSmart

Dzięki złączu uSmart endoskop jest łatwy w instalacji, wystarczy podłączyć go do telefonu i już można z niego korzystać. Jest kompatybilny z wieloma smartfonami i tabletami pancernymi Ulefone (pełna lista w specyfikacji).

Obrotowy endoskop 180°

Giętki endoskop świetnie sprawdzi się podczas inspekcji odpływów kuchennych, rurociągów, klimatyzatorów, silników samochodowych i innych wąskich, ciasnych miejsc.

Wysoka jakość HD

Endoskop Ulefone E03 umożliwia nagrywanie wideo (MP4) i robienie zdjęć (JPG) w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Oświetlenie LED z 6 diodami znacznie zwiększa widoczność badanego obszaru.

Regulowana jasność

Oświetlenie LED umożliwia łatwą regulację jasności. Naciskając przycisk oświetlenia, można przełączać się między różnymi poziomami jasności.

Łatwy w obsłudze uchwyt

Wygodny uchwyt na telefon z fizycznymi przyciskami znacznie ułatwia korzystanie z endoskopu.

Przyciski uchwytu

Uchwyt zawiera przyciski umożliwiające regulację jasności diod LED, robienie zdjęć i nagrywanie filmów.

Wodoodporność IP67

Kabel i kamery są wodoodporne zgodnie ze standardem IP67. Można bezpiecznie umieścić endoskop w miejscach z wodą, takich jak rura odpływowa, kanał ściekowy, toaleta itp.

*Nie należy trzymać urządzenia w wodzie przez dłuższy czas.

Wzmocniony półsztywny kabel

Wytrzymały i elastyczny

Wzmocniony kabel pozwala dotrzeć głęboko do rur, kanalizacji i nie tylko. Jego nieznacznie zwiększona objętość znacznie poprawia transmisję sygnału i jakość obrazu.

Zastosowanie

Endoskop jest praktycznym narzędziem służącym do inspekcji lub prac konserwacyjnych, powszechnie wykorzystywanym do sprawdzania kanalizacji, rur, systemów klimatyzacji oraz sprawdzania obwodów ściennych.

Niewielka średnica

Dzięki średnicy obiektywu wynoszącej 6,5 mm endoskop umożliwia inspekcję bardzo ciasnych przestrzeni.

Aplikacja uSmart

Aplikacja uSmart umożliwia użytkownikom łatwe sterowanie urządzeniem. Posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak wykonywanie zdjęć i filmów, przeglądanie ich, dostosowywanie kątów zdjęć od 0° do 180° i wybieranie różnych rozdzielczości obrazu.

*Dokładna instrukcja pobierania aplikacji uSmart znajduje się w instrukcji obsługi urządzenia.

Przenośny pokrowiec

Specjalnie zaprojektowany pokrowiec na endoskop E03 umożliwia wygodny transport i łatwy dostęp do całego zestawu.

Specyfikacja