Smukły. Stylowy. Zachwycający.

Ulefone Tab A8 nigdy nie przestaje zachwycać. Metalowy korpus, zaokrąglone krawędzie i grubość zaledwie 7,35 mm zapewniają mu unikalny styl.

Miłość od pierwszego wejrzenia.
Nowy kolor. Nowy styl.

Szerszy i lepszy widok

Duży 10,1-calowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, z żywymi kolorami i doskonałą jasnością, pozwala na pełne zanurzenie się w tym co oglądasz, tworzysz, czytasz lub w co grasz.

Czterogłośnikowy system dźwiękowy

Kinowa jakość w Twoich rękach

Całkowicie nowe, poczwórne głośniki stereo zapewniają wyjątkowy, bogaty w szczegóły dźwięk przestrzenny, od wyrazistych tonów wysokich, przez gładkie tony średnie, po silne, czyste basy, tworząc kinową ucztę dźwiękową.

Długotrwała moc

Dzięki bardzo dużej pojemności baterii, Ulefone Tab A8 może wytrzymać długie godziny pracy i rozrywki na jednym ładowaniu.

Nie ograniczaj swojej kreatywności

Wyposażony w ośmiordzeniowy procesor 2.0GHz i układ graficzny 650MHz, Ulefone Tab A8 gwarantuje świetną grafikę i szybką wydajność przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii do wykonywania codziennych zadań lub grania w gry.

Gotowy na każde wyzwania

Do 4GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej. Oglądaj filmy, sprawdzaj wiadomości lub graj w gry, możesz płynnie przełączać się między aplikacjami i przechowywać tony zdjęć i plików, tak jak tego potrzebujesz.

*Kompatybilność z kartą micro SD do 256 GB. Kartę SD należy kupić osobno.

Ciesz się chwilą i nagrywaj ją

Tylny aparat 13MP jest gotowy do uchwycenia każdej Twojej wspaniałej, szczęśliwej chwili, a dzięki dużemu wyświetlaczowi możesz robić zdjęcia i filmy oraz edytować je od razu na Tab A8.

Przeprojektowany przedni aparat

Tab A8 posiada krajobrazowy aparat przedni o rozdzielczości 5MP. Niezależnie od tego, czy prowadzisz rozmowę wideo, czy nagrywasz film, możesz wyglądać lepiej i bardziej naturalnie.

Android 12

Bezpieczniejszy i szybszy

Nowy Android zapewnia wolne od reklam, przyjemne doświadczenia, z dużym przeprojektowaniem wizualnym, ulepszonymi funkcjami prywatności i lepszymi sposobami kontrolowania urządzenia.

Odblokowywanie za pomocą twarzy

To takie proste!

Inteligentne rozpoznawanie twarzy pozwala na błyskawiczne uruchomienie urządzenia, bez kłopotliwego przesuwania kciuka lub palca wskazującego w określone miejsce. Łatwe, a zarazem precyzyjne.

Najwyższa wygoda

Ciesz się filmami lub muzyką nawet w miejscach publicznych dzięki 3,5 mm gniazdu audio. Używaj jednego kabla do ładowania tego urządzenia lub innych urządzeń dzięki standardowi Typu-C.

Załatwiaj sprawy jak najszybciej

Dwupasmowe WiFi

(2,4 GHz i 5 GHz)

Szybkie połączenia bezprzewodowe umożliwiają pobieranie plików, strumieniowe przesyłanie filmów, granie w gry MOBA i wiele innych.

Bluetooth 5.0

Bluetooth 5.0 umożliwia stabilną komunikację bezprzewodową z innymi urządzeniami, takimi jak słuchawki, głośniki, klawiatury itp.

Zawsze połączony z Internetem

Tablety były wygodne w użyciu dzięki sieciom WiFi. Teraz dzięki VOLTE Dual SIM Dual 4G można pracować i pozostawać w kontakcie z każdym, nawet podczas podróży.

Pokrowiec zabezpieczający w zestawie

Ulefone Tab A8 jest wyposażony w specjalną obudowę, która chroni przód i tył urządzenia. Obudowa automatycznie włącza lub wyłącza ekran i można ją złożyć pod różnymi kątami, aby zapewnić lepszy widok. Materiał ze skóry wegańskiej sprawia, że urządzenie wygląda zachwycająco i idealnie leży w Twoich rękach.

Pracuj wygodnie, kiedykolwiek i gdziekolwiek

Innowacyjna klawiatura 2 w 1 Book Cover Keyboard z pinami POGO w stacji dokującej oferuje natychmiastowe, niezawodne połączenie, dzięki czemu możesz szybko przejść do trybu pracy, aby edytować nowe pliki.

*Obudowa jest dołączona do zestawu, ale inteligentną klawiaturę 2 w 1 należy zakupić osobno.

Specyfikacja