Ulefone Sports Armband

Pasuje do smartfonów 4-6.8″

Elastyczny uchwyt

Rewolucyjne rozwiązanie polegające na silnym, ale elastycznym gumowym uchwycie na smartfona zostało stworzone specjalnie z myślą o bezpiecznym przenoszeniu telefonu. Uchwyt pasuje do większości smartfonów dostępnych na rynku (o ekranach od 4″ do 6.8″). Nie musisz już martwić się o smartfon w czasie uprawiania sportu.

Adaptuje się do potrzeb

Obrót o 360°

Dzięki designowi uchwytu, możesz obracać telefon o całe 360 stopni. Zapewni to łatwy dostęp do ekranu, bezproblemowe odblokowywanie twarzą czy pokazanie ekranu komuś innemu bez dziwnego wykręcania ręki.

Kieszonka na klucz i uchwyt na słuchawki

Wygodne przechowywanie

Mała, wbudowana kieszonka zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania jednego czy dwóch kluczy lub innych małych przedmiotów. Uchwyt na słuchawki pozwoli na utrzymanie w ryzach nadmiaru kabla.

Pasuje na każde ramię

Rozciągliwy pasek

 

Dodatkowy rozciągliwy pasek do opaski zapewnia więcej możliwości noszenia jej. Niezależnie od tego, czy masz wąskie czy napakowane ramię – przechowasz telefon bez kłopotu.

Nie podrażnia skóry

Komfortowy materiał

Użyliśmy oddychających materiałów, takich jak Lycra czy neopren, co pomaga szybko wyparować potowi, a Twojej skórze zapewnia komfort i uczucie lekkości nawet w czasie mocnego treningu.

Proste mycie

Regularnie myj opaskę – dzięki możliwości prostego czyszczenia opaska zachowa jakość i świeżość na dłużej.

Idealna dla każdej dyscypliny

Przygotowaliśmy opaskę tak, by była wygodna w użyciu przy każdej aktywności fizycznej uprawianej na zewnątrz. Jej wszechstronność sprawia, że docenią ją entuzjaści każdego sportu – czy to biegacze, cykliści, lubiący wspinaczkę lub rolki i wiele innych. Wytrzymała konstrukcja sprawia, że jest to idealne akcesorium sportowe, pasujące do Twojego dynamicznego stylu życia.

Specyfikacja