Olśniewający

6.5-calowy wyświetlacz FHD+

Ten wspaniały wyświetlacz o dużej przekątnej 6,5 cala i wysokiej rozdzielczości 1080*2400 FHD+ pozwoli Ci doświadczyć kinowych wrażeń. Aż 405 PPI zapewnia bogatsze i bardziej szczegółowe obrazy. Technologia In-cell screen sprawia, że telefon jest jeszcze smuklejszy oraz pozostawia wiele miejsca na pozostałe funkcje.

Wzór mody

Z biegiem czasu jaskrawe i krzykliwe kolory spokojnie ustąpiły miejsca klasycznej kolorystyce. Naturalny i ponadczasowy kolor, który pojawia się na tylnej części obudowy jest połączeniem czarującego i spokojnego temperamentu. Przepełniony prostotą i delikatnością, kwitnie w absolutnej skromności.

Gwieździsta czerń

Spójrz na piękne rozgwieżdżone niebo.

Wzór mody

Z biegiem czasu jaskrawe i krzykliwe kolory spokojnie ustąpiły miejsca klasycznej kolorystyce. Naturalny i ponadczasowy kolor, który pojawia się na tylnej części obudowy jest połączeniem czarującego i spokojnego temperamentu. Przepełniony prostotą i delikatnością, kwitnie w absolutnej skromności.

Tajemniczy błękit

Poczuj delikatną morską bryzę.

Mistrz fotografii

Główny aparat 20MP

Uchwyć życie świeżym spojrzeniem. Dzięki głównemu aparatowi 20MP z przysłoną f/1.8 i czujnikiem obrazu Sony IMX350 CMOS zrobisz jaśniejsze i żywsze zdjęcia w ostrych kolorach w dowolnym miejscu. Każde zdjęcie będzie prawdziwym arcydziełem, które zachwyci wszystkich wokół.

Noc, jakiej jeszcze nigdy nie było

Tryb nocny

Z trybem nocnym z łatwością uchwycisz piękno nocy. Możesz zrobić wyraźne zdjęcia w każdej chwili, nie omijając żadnych szczegółów – nawet w ciemności przy słabym oświetleniu. Uwiecznij piękno nocy już dziś!

Odkryj piękno mikroświata

Obiektyw makro 2MP

Obiektyw makro 2MP umożliwia robienie szczegółowych zdjęć z odległości zaledwie 4cm. Jest idealny do zbliżeń i uzyskiwania szczegółowych, zapierających dech w piersiach zdjęć o znacznym powiększeniu.

Podwój swoje piękno

Przedni aparat 16MP

Przedni aparat 16MP z czujnikiem obrazu Sony IMX481 CMOS jest zawsze do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci zrobić oszałamiające i przepiękne selfie. Podkreśl swoje piękno za pomocą filtrów fotograficznych, dostrzeż swoją urodę lepiej niż kiedykolwiek wcześniej – od twarzy, przez błyszczące oczy, aż po każdy kosmyk włosów.

Ośmiordzeniowy procesor Helio G35

Dynamiczny ośmiordzeniowy procesor z tranzystorami 12nm i częstotliwością główną 2.3GHz został zaprojektowany tak, aby osiągnąć potężną i stabilną wydajność, jak również zapewnić płynne wrażenia w grach i oglądaniu filmów. Możesz cieszyć się niespotykaną płynnością. Połączenie 4GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej pozwala uruchomić wiele aplikacji jednocześnie bez żadnych opóźnień.

Czerp moc z wydajnej baterii 5180mAh

Duża bateria o pojemności 5180mAh zapewnia aż do 282 godzin czuwania i do 28 godzin rozmów. Możesz dłużej cieszyć się rozrywką i pozostawać w kontakcie ze światem, bez obaw o stan baterii.

2.4GHz/5GHz – Podwójne WiFi

Podwójne 4G i Podwójne VOLTE

Dzięki obsłudze szerokiego zakresu pasm częstotliwości 4G możesz bez obaw podróżować po świecie. Podwójne wsparcie 4G Dual VoLTE udoskonala jakość połączeń. Obsługa WiFi 2.4GHz/5GHz zapewnia bardziej stabilną i szybszą sieć.

Dostosuj skróty do własnych potrzeb

Programowalny przycisk

Wystarczy prosta konfiguracja i jedno dotknięcie, aby uruchomić wybraną aplikację. Możesz użyć 5 różnych skrótów funkcyjnych lub szybko uruchomić dowolną inną aplikację, którą wcześniej ustawisz.

Klawisz zasilania z czujnikiem linii papilarnych

Czujnik linii papilarnych obsługuje 5 zapisów odcisków palców i jest zintegrowany z przyciskiem zasilania. Wystarczy lekkie naciśnięcie palcem, a telefon zostanie odblokowany w 0.1s.


Odblokowywanie twarzą

Nie musisz już tracić czasu na zapamiętywanie i wprowadzanie skomplikowanych haseł lub wzorów. Wystarczy jedno spojrzenie, aby odblokować telefon.


Mobilne płatności bezgotówkowe

Wielofunkcyjne NFC

Nie chcesz nosić przy sobie wielu kart? Nic nie szkodzi, wystarczy poświęcić kilka minut na wprowadzenie kart i możesz dokonywać płatności mobilnych za pomocą telefonu, ponieważ obsługuje on funkcję NFC. Ułatw sobie życie i pozbądź się zbędnego obciążenia.

Zapierający dech w piersiach dźwięk

Głośnik superliniowy

Dobrze umiejscowiony głośnik superliniowy 1216 z siedmioma magnesami zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Możesz oddać się zarówno ekscytującym doznaniom w grach, jak i rozrywce audiowizualnej.

Idź śmiało przed siebie

GPS+GLONASS+ BeiDou+Galileo

Poczwórny system globalnego pozycjonowania satelitarnego, który zawsze poprowadzi Cię najbliższą i najbezpieczniejszą drogą do domu. Kiedy się zgubisz, po prostu wyjmij telefon i wpisz cel podróży. Precyzyjny i godny zaufania system pozycjonowania pomoże Ci zwiedzić wszystkie wymarzone miejsca podróży.

Szybki i płynny Android 11

Dzięki systemowi Android 11 możesz korzystać z większej liczby funkcji niż kiedykolwiek. Twój Ulefone Note 13P pomoże Ci zarządzać rozmowami, a także zapewni większą prywatność, wygodę i bezpieczeństwo.

Specyfikacja