Ulefone Armor 11 5G

Rób profesjonalne zdjęcia nawet nie będąc profesjonalistą!

5 aparatów SI o rozdzielczości 48MP

System 5 aparatów fotograficznych zmienia codzienne zdjęcia w niezwykłe chwile. Z głównym aparatem o wysokiej rozdzielczości 48MP, aparatem noktowizyjnym 20MP, ultra szerokokątnym obiektywem 13MP, obiektywem makro i aparatem pomocniczym, będziesz mieć pełną swobodę w fotografowaniu skarbów i piękna świata.

Dowiedz się więcej >

Chcesz zobaczyć, co kryje się w kompletnej ciemności?

Aparat noktowizyjny 20MP

Armor 11 5G posiada aparat noktowizyjny 20MP wspierany przez dwie diody IR LED. Pozwala to na robienie zdjęć i filmów w całkowitej ciemności. Światło podczerwone, które wykorzystuje kamera jest niewidzialne, więc nie powoduje żadnych zakłóceń. Nie wytwarza również promieniowania elektromagnetycznego, więc jest bezpieczne. Jeśli lubisz obserwować dzikie zwierzęta, ten nocny aparat z pewnością będzie dobrym pomocnikiem.

Rób to co kochasz szybciej z Ulefone Armor 11 5G

Doświadcz ultraszybkiej prędkości dzięki w pełni zintegrowanemu SoC 5G, chipsetowi MediaTek Dimensity 800 5G. Dzięki flagowej technologii procesowej 7nm i potężnej architekturze CPU, Ulefone Armor 11 5G osiąga wysoką wydajność, niskie zużycie energii i płynność systemu. Wyposażony w wysokiej klasy układ GPU Arm Mali-G57 MC4 z MediaTek HyperEngine 2.0, zapewni Ci najlepsze wrażenia w grach oraz wysoką jakość obrazu.

HyperFast 5G zmienia sposób pracy i zabawy

Teoretycznie, sieć 5G działa do 10x szybciej niż 4G. Będziesz mógł cieszyć się praktycznie pozbawionymi opóźnień grami i transmisjami strumieniowymi, pobieraniem plików HyperFast, wyraźnymi połączeniami wideo w jakości HD i nie tylko.

Dzięki płynnej współpracy online i ultraszybkiemu udostępnianiu plików, Twoja produktywność w pracy będzie znacznie wyższa.

Zawsze w kontakcie

Dzięki obsłudze architektur sieciowych 2G/3G/4G/5G, SA & NSA i większości głównych częstotliwości, możesz uzyskać najlepszą możliwą łączność 5G bez względu na to, gdzie jesteś, ponieważ Armor 11 5G ma szeroki zasięg 5G na całym świecie.
GSM: B2/3/5/8

WCDMA: B1/2/4/5/6/8/19

CDMA: BC0/BC1/BC10

TD-SCDMA: B34/39

LTE-TDD: B34/38/39/40/41

LTE-FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/

17/18/19/20/25/26/28A/28B/66

5G NR:

N1/3/5/8/20/28/38/41/77/78/79

Zbudowany, aby przetrwać

Ulefone Armor 11 5G został zaprojektowany, aby wspierać intensywny tryb życia i przetrwać w trudnych i wymagających środowiskach. Jest wodoodporny, pyłoszczelny i odporny na upadki, dzięki czemu możesz pracować bez obaw w każdych warunkach. Włożono wiele wysiłku, aby uczynić go bardziej wszechstronnym, np. programowalny przycisk, tryb rękawiczek, cyfrowy zestaw narzędzi i wiele innych.

Dowiedz się więcej >

Wyświetlacz FullView oferuje wciągające wrażenia wizualne

6,1-calowy ekran Waterdrop o proporcjach 19,5:9 zapewnia doskonałą widoczność, dostarczając intensywnych i wciągających wrażeń wizualnych podczas oglądania filmów i grania w ekscytujące gry. Ekran o wysokiej twardości nie pęknie ani nie złamie się pod wpływem uderzenia.

W pełni uwolnij moc dzięki 8 GB pamięci RAM

Napędzany przez 8GB RAM, Armor 11 5G jest zdolny do wielozadaniowości, strumieniowania filmów oraz do uruchamiania z łatwością nawet najbardziej wymagających gier.  256GB pamięci wewnętrznej UFS 2.1 z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby przechowywania danych. Możesz pobrać swoje ulubione gry i aplikacje lub zapisać ważne pliki i zdjęcia, w zależności od Twoich potrzeb.

Duża bateria sprawia, że wrażenia się nie kończą

Dzięki potężnej baterii o pojemności 5200 mAh i wydajnemu procesorowi, Armor 11 5G wytrzymuje długie godziny pracy, rozrywki i wyjazdów, bez żadnych przerw. W porównaniu z innymi smartfonami 5G, to urządzenie może bez żadnych problemów utrzymywać 5G w stanie gotowości przez cały dzień. Poszukiwacze przygód/profesjonaliści nie muszą się już martwić o wyczerpanie baterii podczas eksploracji/pracy na łonie natury.

Koniec z poplątanymi kablami

Już nigdy więcej nie będziesz musiał się męczyć z podłączaniem i odłączaniem kabli, wystarczy, że położysz telefon na podkładce ładującej. Ciesz się szybkim, bezpiecznym i łatwym sposobem ładowania.

Nie martw się, Android 10 zadba o wszystko

Z Androidem 10 po wyjęciu z pudełka, Ulefone Armor 11 5G oferuje pakiet nowych funkcji, takich jak nawigacja gestami, ciemny motyw, inteligentna odpowiedź, napisy na żywo itp. Armor 11 5G ochroni Twoją prywatność i zapewni Ci prostsze i lepsze korzystanie z Androida.

1. Sieci 5G nie są jeszcze dostępne w niektórych krajach, dlatego też Armor 11 5G obsługuje w tych krajach tylko sieci 4G/3G/2G, do czasu wprowadzenia sieci 5G. Szczegółowe informacje na temat wsparcia dla poszczególnych sieci można znaleźć w pasmach częstotliwości ogłaszanych przez operatorów.
2. 10 razy szybsza niż sieć 4G jest wartością teoretyczną; w rzeczywistym użytkowaniu na prędkość sieci ma wpływ zasięg sygnału sieciowego i szerokość pasma operatora; szybkość sieci może ulec spowolnieniu.
3. Armor 11 5G jest odporny na zachlapanie, wodę i pył oraz został przetestowany w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych o stopniu ochrony IP68 zgodnie z normą IEC 60529 (maksymalna głębokość 1,5 metra do 30 minut). Ładowarka i akcesoria nie są wodoodporne. Odporność na zachlapania, wodę i pył nie jest trwała i może ulec zmniejszeniu w wyniku normalnego zużycia oraz w wyniku uszkodzeń mechanicznych. Nie należy próbować ładować mokrego Armora 11 5G. Uszkodzenia spowodowane zalaniem nie są objęte gwarancją.
4. Port typu USB-C Armora 11 5G jest wodoszczelny. Biorąc pod uwagę, że zanurzenie w wodzie i wilgoć mogą spowodować zwarcie podczas ładowania, należy w pełni wysuszyć telefon przed kolejnym ładowaniem. W przeciwnym razie może dojść do zwarcia!
5. Woda morska i inne płyny powodujące korozję mogą zdeformować lub uszkodzić telefon, odbierając tym samym jego wodoszczelność.
6. Funkcje oprogramowania aparatu są zależne od jego rzeczywistej wersji, niektóre funkcje i nazwy mogą się różnić w zależności od wersji oprogramowania.
7. Czas czuwania jest wartością teoretyczną i może się różnić w zależności od faktycznego użytkowania.
8. Google Pay to cyfrowa platforma portfelowa i system płatności online opracowany przez Google, funkcje i usługi mogą się różnić w zależności od kraju/regionu.
9. Armor 11 5G jest wyposażony w preinstalowany system operacyjny Android 10. Planowana jest aktualizacja do Android 11. Konkretna data aktualizacji zostanie ogłoszona za pośrednictwem @UlefoneMobile.
10. Wszystkie akcesoria przedstawione na tej stronie należy zakupić oddzielnie.

Specyfikacja