Etui do Ulefone Armor 22

Wznieś się na wyżyny Armor Mount

Wraz z etui multifunkcyjnym możesz stosować uchwyt do auta Armor. Zaprojektowany specjalnie z myślą o ciężkich, wzmocnionych smartfonach Ulefone, pozwolą Ci przyczepić telefon do różnych płaskich powierzchni, np. szyby, deski rozdzielczej, biurka.

 

*Armor Mount sprzedawany jest osobno.

Pełna ochrona

Wysoka jakość konstrukcji i użytych twardych plastików sprawia, że etui jest w stanie wytrzymać każde ciężkie warunki zewnętrzne i ochronić Twój smartfon przed wstrząsami, piachem, rysami i różnymi uszkodzeniami. Zapewnia ochronę 360° każdemu Armorowi 22.

Prosty montaż

Genialny design i praktyczne dodatki bardzo ułatwiają montaż. Najpierw dołącz zaczep do etui (na przykład klips do paska, który można obracać o 90° w lewo i prawo), a następnie umieść etui na telefonie. Zatrzask na górze umożliwia łatwe odłączenie etui ochronnego od telefonu.

Dopasowany design

Idealnie dopasowane etui dedykowane jest dla serii Armor 22. Bezramkowy design z obu stron i dokładne wycięcia na przyciski ułatwiają łatwy dostęp do portów i guzików. Etui nie wpłynie na użytkowanie telefonu poza zapewnieniem mu dodatkowej wytrzymałości.

Wielofunkcyjna konstrukcja 3 w 1

Etui możesz dostosować do indywidualnych potrzeb. Wybierz obracający się o 180° klips lub solidny karabińczyk. Możesz dodać te elementy do etui ochronnego, aby mieć telefon zawsze pod ręką, bez konieczności noszenia go w kieszeni.

Etui do Ulefone Armor 22

Wymiary etui: 189.17*89,96*32.59mm
Wymiary karabińczyka: 147,12*40,42*6,71 mm
Zawartość opakowania: Etui x1; Karabińczyk x1; Klips x1

Wymiary klipsa: 72,14*28,98*18,19 mm
Materiał: plastik PC

Specyfikacja