Etui do Ulefone Power Armor X11 Pro

Zapewnia pełną ochronę

Etui wykonane jest z wysokiej jakości twardego plastiku, wystarczająco wytrzymałego, by sprostać wszelkim surowym i wymagającym warunkom środowiskowym. Ochroni telefon przed wstrząsami, uszkodzeniami, kurzem i zarysowaniami, zapewniając pełną ochronę 360° dla twojego Power Armora X11.

Prosty montaż

Genialny design i praktyczne dodatki bardzo ułatwiają montaż. Najpierw dołącz zaczep do etui (na przykład klips do paska, który można obracać o 90° w lewo i prawo), a następnie umieść etui na telefonie. Zatrzask na górze umożliwia łatwe odłączenie etui ochronnego od telefonu.

Indywidualny design – idealne dopasowanie

Etui ochronne szyte na miarę są idealnym dodatkiem do Twojego Power Armora X11 Pro. Bezramkowy design (z obu stron) oraz precyzyjne wycięcia umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich przycisków, portów i aparatu. Nie wpłynie to w żaden sposób na twoje użytkowanie smartfona, ale zapewni doskonałą ochronę.

Wielofunkcyjna konstrukcja 3 w 1

Etui możesz dostosować do indywidualnych potrzeb. Wybrać obracający się o 180° klips lub solidny karabińczyk. Możesz dodać te elementy do etui ochronnego, aby mieć telefon zawsze pod ręką, bez konieczności noszenia go w kieszeni.

Etui multifunkcyjne do Power Armor X11 Pro

Wymiary etui: 183*92,5*30,5 mm
Wymiary karabińczyka: 147,12*40,42*6,71 mm
Zawartość opakowania: Etui x1; Karabińczyk x1; Klips x1

Wymiary klipsa: 72,14*28,98*18,19 mm
Materiał: plastik PC

Specyfikacja