Ładowarka indukcyjna 50W 

Indukcyjna ładowarka 50W

z chłodzeniem powietrzem

Bezpieczna i szybka | Podwójne ogniwa
Kompatybilna z Qi | Ciche odprowadzenie ciepła

Ładuj się  prędkością światła

W pionie i w poziomie

Ładowarka obsługuje indukcyjne ładowanie do 50W, jest to prawdziwy game changer w bezprzewodowych ładowarkach dla urządzeń wzmocnionych. Dzięki wbudowanym dwóm ogniwom ładującym pole ładowania jest większe. Pozwala to nie tylko na szybsze ładowanie, ale także na ładowanie telefonu w poziomie, np, podczas oglądania filmu.

*Armor 23 Ultra obsługuje ładowanie 50W, jednakże prędkość ładowania urządzeń innych producentów zależna jest od kompatybilności protokołów ładowania.

Stabilne miejsce

Wygodna podstawka

Nachylenie o kącie 60 stopni zapewnia optymalną pozycję telefonu – do ładowania i oglądania. Gumowa podstawa w miejscu na telefon oznacza stabilną pozycję Twojego Armora. Prosty i dynamiczny design oznacza, że ładowarka nie zagraci Twojego biurka.

Etui? Żaden kłopot!

Mocne ładowanie

Nie ma potrzebny ściągania etui z telefonu po to, żeby go naładować. Raz na zawsze pożegnaj plączące się kable i uwolnij ręce – możesz robić wiele rzeczy jednocześnie, mając telefon na oku.

Inteligentne ładowanie, ciche chłodzenie

Ładowarka wyposażona jest w cichy wiatrak, który zapewnia chłodzenie urządzenia w czasie ładowania. Jest tak cichy, że nie zakłóci Twojego snu – możesz ładować telefon w nocy.

Zawarta w ładowarce technologia chłodzenia 3D oraz wiatrak o prędkości 3200 RPM, zapewniają chłodzenie zarówno ładowarki, jak i Twojego smartfona. Szybkie ładowanie jest teraz nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne.

Ochłodź smartfon

Chłodzenie 3D

Inteligentne wskaźniki i kontrola

Bezpieczeństwo

Ładowarka zaprojektowana została z uwzględnieniem różnych zabezpieczeń, aby ładowanie było bezpieczne zarówno dla smartfona, jak i dla otoczenia. Dioda LED wskaże Ci aktualny status ładowania smartfona. Jeśli jakikolwiek metalowy element dostanie się pomiędzy telefon a ładowarkę, dioda LED od razu zacznie błyskać, informując Cię o sytuacji.

Standard ładowania Qi

Szeroka kompatybilność

Ładowarka indukcyjna Ulefone może ładować nie tylko smartfony Ulefone, ale także iPhone, Xiaomi i każdy inny smartfon wspierający standard ładowania bezprzewodowego QI. Jest to rozwiązanie praktyczne i ograniczające ilość ładowarek na Twoim biurku.

Twój podręczny pomocnik

Posiadanie ładowarki indukcyjnej na Twoim biurku w biurze, stoliku w salonie czy sypialni pozwala na ładowanie urządzenia i jednoczesny łatwy dostęp do niego. Nie wspominając o tym, że obie ręce masz wolne!

Specyfikacja