Endoskop Ulefone E02

Endoskop dla pancernych telefonów i tabletów Ulefone Armor ze złączem uSmart

uSmart

Dzięki złączu uSmart endoskop jest łatwy w instalacji, wystarczy podłączyć go do telefonu i już można z niego korzystać. Jest kompatybilny z wieloma smartfonami i tabletami pancernymi Ulefone (pełna lista w specyfikacji).

Podwójna kamera

Zaprojektowany z soczewką z przodu i soczewką z boku, ten endoskop pomaga zobaczyć rzeczy z różnych perspektyw. Widok można szybko przełączać z jednej kamerki na drugą, naciskając przycisk funkcyjny.

2 metrowy giętki kabel

Półsztywny kabel o długości 2 metrów umożliwia dotarcie w głąb rur, kanalizacji i nie tylko. Można go również zginać w celu dostosowania do inspekcji kanalizacji kuchennej, rurociągu, klimatyzatora, silnika samochodowego lub innych wąskich, ciasnych miejsc.

7 regulowanych diod LED

W przedniej i bocznej kamerze endoskopu znajdują się diody LED, których jasność można regulować za pomocą obrotowego pokrętła na kablu. Duża jasność 7 diod LED umożliwia wyraźny podgląd w ciemności.

Wodoodporność IP67

Kabel i kamery są wodoodporne zgodnie ze standardem IP67. Można bezpiecznie umieścić endoskop w miejscach z wodą, takich jak rura odpływowa, kanał ściekowy, toaleta itp.

*Nie należy trzymać urządzenia w wodzie przez dłuższy czas.

Zastosowanie

Endoskop jest praktycznym narzędziem służącym do inspekcji lub prac konserwacyjnych, powszechnie wykorzystywanym do sprawdzania kanalizacji, rur, systemów klimatyzacji oraz sprawdzania obwodów ściennych.

Wielofunkcyjne nakładki

Wielofunkcyjne nakładki zwiększają możliwości endoskopu. W przypadku przedmiotów takich jak klucze, pierścionki lub biżuteria, haczyk jest świetny do ich wyciągnięcia; podczas gdy magnes jest dobry do przyciągania małych żelaznych przedmiotów. Dodatkowo w zestawie znajduje się ochronna nakrętka na obiektyw kamery.

*Wielofunkcyjne akcesoria, w tym haczyk, magnes oraz ochronna nakrętka są dołączone do zestawu. Dzieci powinny korzystać z urządzenia pod nadzorem rodziców, aby uniknąć przypadkowego połknięcia małych elementów.

Specyfikacja