Cyfrowy mikroskop uSmart C01

uSmart C01

Cyfrowy mikroskop

Mikroskop dla pancernych telefonów i tabletów Ulefone Armor ze złączem uSmart

uSmart

Dzięki złączu uSmart mikroskop jest łatwy w instalacji, wystarczy podłączyć go do telefonu i już można z niego korzystać. Jest kompatybilny z telefonami takimi jak Power Armor 19/19T, Power Armor 18/18T, Power Armor 16/16Pro, Power Armor 13, Armor 9/9E.

Powiększenie x1000

Powiększenie do x1000 jest większe niż w większości profesjonalnych mikroskopów. Oczy mrówek lub żyłki liści są wyraźnie widoczne przy takim powiększeniu.

Jakość HD 1 MP

Oprócz mikroskopu do obserwacji obiektów, jest to również wysokiej jakości kamera HD. Idealnie nadaje się do robienia ostrych i wyraźnych zdjęć oraz nagrywania filmów. W porównaniu do innych mikroskopów o rozdzielczości 0,3 MP, ten mini mikroskop zapewnia najwyższą jakość obrazu.

8 diod LED o regulowanej jasności

Wbudowane 8 diod LED umożliwia regulację jasności za pomocą przełącznika na kablu, zapewniając odpowiednią jasność do obserwacji.

Łatwa obsługa

Oprócz pokrętła regulacji ostrości, urządzenie wyposażono także w spust migawki (SNAP) i przycisk zoomu (ZOOM). Prawie wszystkie funkcje fotografowania i podglądu w czasie rzeczywistym mogą być kontrolowane za pomocą fizycznych przycisków, co jest wygodniejsze i szybsze niż obsługa za pomocą smartfona.

Pokrętło regulacji ostrości

Stojak z regulowanym kątem nachylenia

Stojak jest idealny do obserwacji małych obiektów lub wykonywania prac konserwacyjnych. Jego kąt nachylenia można regulować w celu dopasowania do obserwowanego obiektu.

Wyjątkowa mobilność

Miniaturowy, lekki mikroskop możesz nosić ze sobą poza domem. Z łatwością zmieścisz go w kieszeni, plecaku lub torebce.

Zastosowanie

Ten mikroskop idealnie nadaje się do inspekcji tekstyliów, druku, płytek PCB, komponentów elektronicznych, włosów, skóry, kolekcji biżuterii i do celów edukacyjnych, obserwacji mikroorganizmów itp.

*Ten mikroskop jest raczej lupą o stałej ogniskowej, nie jest zalecany dla poważnych biologów.

Linijka do kalibracji mikrometru

W zestawie znajduje się linijka do kalibracji mikrometru ułatwiająca pomiar obserwowanych detali. Dokładność pomiaru sięga mikronów.

*Karty są wykonane z materiałów, które mogą zużywać się podczas użytkowania i prowadzić do niedokładności skali. Są one przeznaczone do użytku wyłącznie na płaskich powierzchniach.

Specyfikacja