right

Smukły i nowoczesny design

Lekki i smukły Ulefone Tab A7 został zaprojektowany by zapewnić jak najlepszą mobilność. Metaliczna tylna pokrywa zapewnia ultranowoczesny wygląd i wygodę użytkowania. Jest to potężne i eleganckie urządzenie.

Najnowszy stabilny Android 11

Ulefone Tab A7 pracuje na najnowszym systemie operacyjnym Android 11, co daje Ci pełną kontrolę, jeśli chodzi o prywatność i bezpieczeństwo. Aktualizacje w dymkach konwersacyjnych umożliwiają skupienie się na tym co robisz czy podczas prowadzenia rozmowy. Uzyskaj dostęp do czatu w dowolnym miejscu i czasie, a następnie kontynuuj swoje działania.

Niesamowicie wysoka wydajność

Ośmiordzeniowy procesor

Ulefone Tab A7 jest napędzany przez potężny ośmiordzeniowy procesor, który integruje osiem rdzeni ARM Cortex-A55, aby dać Tab A7 duży zastrzyk mocy, oferując szybsze i płynniejsze działanie. Obsługuje również funkcję przyspieszenia SI, która inteligentnie przyspiesza często używane aplikacje i sprawia, że wrażenia są jeszcze lepsze.

4GB RAM + 64GB ROM

Szybki procesor Ulefone Tab A7 i 4GB RAM pozwalają szybko przełączać się między wieloma aplikacjami. Dzięki 64GB pamięci wewnętrznej możesz zachować więcej filmów, zdjęć i piosenek które kochasz. Ponadto, Ulefone Tab A7 obsługuje również rozszerzenie do 128GB karty TF, dzięki czemu możesz uzyskać jeszcze więcej miejsca do przechowywania danych.

10,1-calowy ekran FHD

Ulefone Tab A7 jest wyposażony w 10,1-calowy ekran IPS Full HD o rozdzielczości 1920×1200, zapewniający bardziej komfortowe i wciągające wrażenia wizualne, niezależnie od tego, czy grasz w gry, czy oglądasz ulubiony program, a nawet czytasz mangę One Piece. Pełny proces laminacji nie tylko zapewnia dobrą reakcję na dotyk, ale także przynosi bardziej przejrzysty i wyraźny obraz.

Możliwość podzielenia ekranu

Dzięki inteligentnej funkcji podziału ekranu, duży ekran Ulefone Tab A7 może być podzielony na dwie części, które znacznie poprawiają wrażenia z korzystania z urządzenia. Podczas zakupów możesz również odpowiedzieć na e-mail biznesowy, a podczas nauki Twoje dzieci jednocześnie mogą robić notatki lub wyszukiwać nowe słowa. Niezależnie od tego czy pracujesz, bawisz się, czy uczysz, ta funkcja znacznie Ci to ułatwi.

Inteligentna klawiatura

Tab 7 zmienia się w laptopa

Wyposażony w inteligentną klawiaturę Ulefone Tab 7 błyskawicznie zmieni się w laptopa. Możesz używać klawiatury do edycji złożonych dokumentów, przetwarzania profesjonalnych formularzy, tworzenia fajnych map myśli, kończenia wideokonferencji itd. Ten tablet, pomimo swojej mobilnej formy i niewielkiej wagi, posiada możliwości laptopa.
 

*Klawiatura nie jest dołączona do zestawu, należy ją zakupić osobno.

Ulepszony ekran by chronić oczy dzieci

Ulefone Tab A7 oferuje ulepszony tryb eye-comfort, który skutecznie redukuje szkodliwe niebieskie światło. Gdy urządzenie jest zbyt blisko twarzy dziecka, lub gdy dziecko czyta podczas leżenia, ten tryb doskonale ochroni jego wzrok.

Obsługa aplikacji audiowizualnych, rozrywkowych i edukacyjnych

Duży ekran może przynieść Ci wiele niespodzianek. Ulefone Tab A7 ma dostęp do biblioteki aplikacji Android, która liczy ponad 3000 aplikacji. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się obróbką audiowizualną, rozrywką czy edukacją swoich dzieci, z Ulefone Tab A7 odnajdziesz swoje własne i niepowtarzalne doznania.

Główny aparat 13MP

Ulefone Tab A7 posiada tylny aparat 13MP, dzięki któremu możesz uchwycić szczęśliwe chwile oraz piękne krajobrazy podczas podróży lub codziennego życia. Nagrywaj swoje niezapomniane momenty w dowolnym miejscu i czasie.

Aparat przedni 5MP

Przedni aparat 5MP pozwala na wykonywanie wysokiej jakości selfie i wyraźnych połączeń wideo. Współpracuje on z inteligentnym systemem rozpoznawania twarzy, który umożliwia szybkie odblokowywanie urządzenia.

Bardzo pojemna bateria 7680mAh

Pojemna i wydajna bateria pozwala na swobodne granie bez żadnych ograniczeń. Dzięki baterii o pojemności 7680mAh, Ulefone Tab A7 zapewnia 9 godzin odtwarzania filmów online. Tablet obsługuje szybkie ładowanie 10W, dzięki czemu naładujesz go w mgnieniu oka.

Dual 4G Dual VoLTE

Ulefone Tab A7 umożliwia oglądanie filmów, granie w gry, czatowanie z przyjaciółmi oraz pobieranie ulubionych aplikacji w dowolnym momencie za pomocą sieci 4G.

Podwójne głośniki

Ulefone Tab A7 jest wyposażony w podwójne głośniki, które zapewniają wysokiej jakości, czysty dźwięk przestrzenny. Czy słuchasz muzyki, czy oglądasz filmy, czy grasz w gry – na pewno będziesz nim zachwycony.

Bezpieczne, szybkie i bezdotykowe
odblokowywanie twarzą

Odblokowywanie twarzą zapewni Ci większe bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy lub w trudnych momentach. Funkcja ta umożliwia szybki dostęp do tabletu Ulefone Tab A7 bez konieczności wykonywania innych ruchów.

Potrójny system nawigacji GPS+Glonass+Beidou

Ulefone Tab A7 zawiera potrójny system nawigacji satelitarnej – gdziekolwiek utkniesz, możesz go wyjąć, wpisać cel podróży, a następnie nawigować do tego miejsca. Pomoże Ci on również w odkrywaniu wymarzonych miejsc podróży jak prawdziwy tubylec, bez względu na to gdzie jesteś.

Specyfikacja