right

Android 10 Go Edition

Najnowszy Android OS

 

Korzystanie z najnowszego Androida 10 Go Edition OS na Ulefone Note 8P, dostarczy Ci niesamowitych wrażeń. Wszystko, co najlepsze w systemie Android: system zbudowany z nowych i odświeżonych aplikacji, czyni Note 8P tak dobrym urządzeniem, jak to tylko możliwe. Android dobrze ochroni Twoją prywatność i zapewni Ci bezpieczeństwo. Pomoże Ci zachować równowagę z technologią.

Tylna obudowa Amber Sunrise

Pełen estetyki

 

Zainspirowany niebem, Ulefone Note 8P odzwierciedla oszałamiające kolory światła i przestrzeni. Bądź świadkiem piękna pomarańczowego zachodu słońca i ciemności nocy.

3 gniazda na karty

Zrób miejsce na więcej

 

Posiadanie trzech kart (Dual SIM + TF*) jednocześnie staje się rzeczywistością. Note 8 może obsługiwać do 128 GB dodatkowej pamięci, co daje więcej miejsca na wszystko czego potrzebujesz.

* Kartę TF należy kupić osobno.

Czterordzeniowy procesor

Energooszczędne i płynne działanie

 

Zasilany przez procesor MT6737 z 2GB pamięci RAM i 16GB pamięci wewnętrznej, Ulefone Note 8P zapewni wystarczającą wydajność dla najlepszych aplikacji na Androida, w tym popularnych gier 3D.

5.5-calowy ekran Waterdrop

Idealnie pasuje do Twojej dłoni

 

Note 8P posiada 5,5-calowy wyświetlacz Waterdrop o dobrych parametrach optycznych, który dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych. Telefon idealnie mieszczący się w dłoni zapewni Ci wygodny chwyt i łatwą obsługę jedną ręką. Trwała konstrukcja sprawia, że jest to dobry prezent dla dzieci lub osób starszych.

Podwójna tylna kamera 8MP

Uchwyć każdą chwilę

 

Note 8P wyposażony jest w aparat główny 8MP i dodatkową kamerę 2MP z tylną lampą błyskową, która pomaga uchwycić jasne i szczegółowe obrazy nawet w słabo oświetlonym otoczeniu. Zapisz każdą wspaniałą chwilę.

Przednia kamera 5MP

Pokaż swoje piękno światu

 

Przedni aparat 5MP z inteligentnym trybem upiększania, pozwoli Ci stać się gwiazdą Twoich zdjęć.

Odblokowywanie twarzą

Bezpiecznie, szybko i bezdotykowo

 

Odblokowywanie twarzą zapewnia większe bezpieczeństwo i wygodę w czasie pracy oraz w trudnych momentach. Pomaga w szybkim dostępie do telefonu, bez konieczności wykonywania innych ruchów. Bezdotykowe odblokowywanie staje się normą.

Wydajna bateria

Nie martw się więcej o baterię

 

Ulefone Note 8P posiada energooszczędną baterię, która gwarantuje długi czas pracy między ładowaniami. Dzięki energooszczędnemu procesorowi, bateria Note 8P pozwala Ci grać tak długo, jak chcesz.

Szybka i precyzyjna nawigacja

Globalny system pozycjonowania

 

Dzięki wsparciu systemu nawigacji satelitarnej GPS, Ulefone Note 8P będzie Twoim niezawodnym towarzyszem. Umożliwi Ci wyznaczanie kierunków i planowanie tras w skomplikowanym, rozległym środowisku, abyś zawsze dotarł do celu.

Dual SIM Dual Standby

Obsługa szerokich pasm częstotliwości 4G

 

Note 8P obsługuje Dual SIM Dual Standby. Pozwala to wygodnie oddzielić pracę od życia osobistego oraz połączyć się z szybką i stabilną siecią lokalną podczas podróży zagranicznych. Ulefone Note 8P umożliwi Ci jednoczesną podróż po świecie oraz kontakt z rodziną i przyjaciółmi.

Specyfikacja