right

Android 10 Go Edition

Najnowszy Android OS

 

Korzystanie z najnowszego Androida 10 Go Edition OS na Ulefone Note 8, dostarczy Ci niesamowitych wrażeń. Wszystko, co najlepsze w systemie Android: system zbudowany z nowych i odświeżonych aplikacji, czyni Note 8 tak dobrym urządzeniem, jak to tylko możliwe. Android dobrze ochroni Twoją prywatność i zapewni Ci bezpieczeństwo. Pomoże Ci zachować równowagę z technologią.

Tylna obudowa Amber Sunrise

Pełen estetyki

 

Zainspirowany niebem, Ulefone Note 8 odzwierciedla oszałamiające kolory światła i przestrzeni. Bądź świadkiem piękna pomarańczowego zachodu słońca i ciemności nocy.

3 gniazda na karty

Zrób miejsce na więcej

 

Posiadanie trzech kart (Dual SIM + TF*) jednocześnie staje się rzeczywistością. Note 8 może obsługiwać do 128 GB dodatkowej pamięci, co daje więcej miejsca na wszystko czego potrzebujesz.
 
 

* Kartę TF należy kupić osobno.

Czterordzeniowy procesor

Energooszczędne i płynne działanie

 

Zasilany przez procesor MT6580 z 2GB pamięci RAM i 16GB pamięci wewnętrznej, Ulefone Note 8 zapewnia wystarczającą wydajność, aby płynnie uruchamiać różne aplikacje.

5.5-calowy ekran Waterdrop

Idealnie pasuje do Twojej dłoni

 

Note 8 posiada 5,5-calowy wyświetlacz Waterdrop o dobrych parametrach optycznych, który dostarczy Ci niesamowitych wrażeń wizualnych. Telefon idealnie mieszczący się w dłoni zapewni Ci wygodny chwyt i łatwą obsługę jedną ręką. Trwała konstrukcja sprawia, że jest to dobry prezent dla dzieci lub osób starszych.

Podwójna tylna kamera 5MP

Uchwyć każdą chwilę

 

Note 8 posiada aparat główny 5MP i dodatkową kamerę 2MP z tylną lampą błyskową, która pomaga utrwalić każde wspaniałe wspomnienie. Telefon jest wyposażony w przedni aparat 2MP do robienia wyraźnych selfie i odblokowywania twarzą.

Odblokowywanie twarzą

Bezpiecznie, szybko i bezdotykowo

 

Odblokowywanie twarzą zapewnia większe bezpieczeństwo i wygodę w czasie pracy oraz w trudnych momentach. Pomaga w szybkim dostępie do telefonu, bez konieczności wykonywania innych ruchów. Bezdotykowe odblokowywanie staje się normą.

Wydajna bateria

Nie martw się więcej o baterię

 

Ulefone Note 8 posiada energooszczędną baterię, która gwarantuje długi czas pracy między ładowaniami. Dzięki energooszczędnemu procesorowi, bateria Note 8 pozwala Ci grać tak długo, jak chcesz.

Szybka i precyzyjna nawigacja

Globalny system pozycjonowania

 

Dzięki wsparciu systemu nawigacji satelitarnej GPS, Ulefone Note 8 będzie Twoim niezawodnym towarzyszem. Umożliwi Ci wyznaczanie kierunków i planowanie tras w skomplikowanym, rozległym środowisku, abyś zawsze dotarł do celu.

Dual SIM Dual Standby

Obsługa szerokich pasm częstotliwości 3G

 

Note 8 obsługuje Dual SIM Dual Standby. Pozwala to wygodnie oddzielić pracę od życia osobistego oraz połączyć się z szybką i stabilną siecią lokalną podczas podróży zagranicznych.

Specyfikacja