right

6,1-calowy ekran 19,2:9 Waterdrop

Ekran w Ulefone Note 7 nie ma żadnych ograniczeń. Telefon ma bardzo duży wyświetlacz z eleganckim ekranem, a każdy szczegół lub treść może zostać na nim dowolnie powiększona.

Elegancka, artystyczna stylizacja

Elegancka tylna obudowa

Ulefone Note 7 posiada elegancko wykończoną tylną obudowę, będącą symbolem mody i postępu.

Wiodąca technologia

Potrójny aparat

Aparat główny 8 MP i dwa aparaty pomocnicze przenoszą jakość i ostrość zdjęć na wyższy poziom. Lampa błyskowa i efekt bokeh pomagają uzyskać najlepsze zdjęcie z podróży.

Rejestruj cenne chwile

Frontowy aparat 5 MP

Przedni aparat o rozdzielczości 5 MP z trybem upiększania umożliwia robienie szczegółowych i żywych zdjęć w radosnych chwilach.

Wysoka wydajność i płynne działanie

Czterordzeniowy procesor

Note 7 jest wyposażony w procesor MT6580, 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, która zapewnia moc do szybkiego wykonywania wielu zadań. Możliwość rozszerzenia pamięci do 64GB przez kartę SD pozwoli przechować wiele filmów i muzyki.

Potężna bateria

Bateria o pojemności 3500 mAh

Duża bateria o pojemności 3500 mAh zapewni Ci zasilanie na cały dzień. Teraz możesz cieszyć się zabawą jeszcze dłużej.

Szybki dostęp

Odblokowywanie twarzą

Rewolucyjne wykrywanie twarzy w Ulefone Note 7 zapewnia szybki dostęp do telefonu bez konieczności wykonywania dodatkowych ruchów. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdy jesteś zajęty lub masz mało czasu.

Podwój możliwości

Karta Nano SIM+Micro SIM+TF

Mając przy sobie tylko jeden telefon, będziesz mógł korzystać z szybkich sieci lokalnych i obsługi dwóch kart SIM, łącząc się jednocześnie z dwiema sieciami. Ulefone Note 7 jest wyposażony w trzy gniazda na karty, więc tym samym czasie możesz korzystać z dwóch kart SIM i jednej karty TF.

Szerokie pasma częstotliwości

Więcej miejsca do pracy

Standardowy smartfon 3G mógłby łączyć się tylko z częstotliwościami Band 1, Band 5 i Band 8. Jednak Ulefone Note 7 posiada jeszcze jedną częstotliwość – Band 2, abyś mógł korzystać z sieci na większej przestrzeni.

Nowe wrażenia z użytkowania systemu Android

Android 9.0 Go Edition

Ulefone Note 7 działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 9.0 Go Edition. Korzysta z mocy sztucznej inteligencji, aby zaoferować Ci jeszcze więcej. Zawiera to, co najlepsze w systemie Android w znacznie mniejszym rozmiarze. Zbudowany z nowych i ponownie zaprojektowanych aplikacji, zapewnia inteligentniejszą, bardziej wydajną i wygodniejszą obsługę.

Specyfikacja