right

Ultra cienki i lekki jak piórko

Super lekki i kompaktowy telefon Note 6 waży tylko 155g i ma 8.5mm grubości. Złoty stosunek wagi i wielkości tworzy wspaniałe doznania podczas trzymania tego urządzenia. Trzymaj go w dłoni wygodnie i noś z łatwością.

Awangardowy styl – Zachwycający wygląd

Rzeźbiony wzór plus powłoka natryskowa na powierzchni obudowy telefonu nie tylko zapewniają wygodne matowe wykończenie, ale także tworzą efekt gradientu, aby podkreślić jego piękno.

Cztery estetyczne kolory

Projektant sprytnie połączył światło i cień ze sztuką. Wystarczy jedno spojrzenie, aby zachwycić oczy; wystarczy jeden dotyk, by nie móc się oderwać.

Delikatne krawędzie zapewniają wspaniały dotyk

Zaokrąglone rogi eliminują uczucie sztywności, ekran i tylna pokrywa są naturalnie ze sobą połączone. Gładki ekran i przyjemny dotyk uzupełniają się wzajemnie.

6,1-calowy duży ekran, zapewniający nieograniczoną wizję

Cudowny, 6,1” wyświetlacz HD+ Waterdrop w Ulefone Note 6 o wysokiej rozdzielczości 720*1560 zapewnia super oszałamiające wrażenia wizualne. Proporcje ekranu 19,5:9 idealnie dopasowane do dłoni zapewniają wygodny chwyt i umożliwiają swobodną obsługę jedną ręką.

Najnowszy Android 11 Go

Zapewni Ci moc wrażeń

Twój modny Note 6 będzie działał płynnie i szybko dzięki systemowi Android 11 Go od razu po wyjęciu z pudełka, zapewniając potężne i płynne wrażenia. Szybkość uruchamiania aplikacji została znacznie poprawiona, nowy mechanizm ochrony prywatności będzie skutecznie chronić Twoją prywatność i bezpieczeństwo.

Potężny czterordzeniowy procesor

Telefon jest napędzany przez potężny procesor z 1GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej, zapewniając wystarczającą wydajność dla wszystkich aplikacji, aby działały szybko i płynnie. Zachwyć się wyjątkową wydajnością graficzną GPU, która pomaga w tworzeniu niespotykanych obrazów.

3 miejsca na karty

Wsparcie dla komunikacji i przechowywania danych

Ulefone Note 6 obsługuje 3 karty (Dual Nano SIM Plus jedna karta TF), które można włożyć jednocześnie, co przyczynia się zarówno do lepszej komunikacji, jak i przechowywania danych. 128GB dodatkowej pamięci masowej dodanej przez kartę TF pozwala na przechowywanie większej ilości muzyki, filmów i aplikacji.

 

* kartę TF należy zakupić osobno

Dual SIM Dual Standby

Obsługa globalnych pasm częstotliwości 3G

Note 6 umożliwia odbieranie wiadomości i surfowanie po Internecie podczas wykonywania połączeń telefonicznych dzięki funkcji Dual SIM Dual Standby. Szerokie globalne pasma częstotliwości 3G, które pomagają Twojemu telefonowi pracować globalnie w różnych strefach czasowych oraz zapewniają dostęp do szybkiej i stabilnej sieci lokalnej bez względu na to, czy jesteś w kraju, czy za granicą, umożliwiają również utrzymywanie kontaktu z krewnymi i przyjaciółmi!

Wytrzymała bateria 3300mAh

Zapomnij o rozładowanej baterii, pożegnaj się z codziennym ładowaniem

Wciąż borykasz się z brakiem baterii? Chcesz uwolnić się od zbyt częstego ładowania? Note 6 wyposażony w baterię 3300mAh sprawi, że odkryjesz, czym jest wytrzymała bateria, a zużycie energii będzie mniejsze, nawet jeśli zanurzysz się w wymagających grach i filmach.

Główny aparat 5MP

Zobacz świat przez aparat HD

Uchwycenie oszałamiająco pięknego krajobrazu to wielka przyjemność. Note 6 wyposażony w 5MP główny aparat z przysłoną F/2.2 ma wyjątkową jakość obrazu, pomagając Ci odkryć niezwykłe piękno i wspierając Cię w nagrywaniu każdej pięknej chwili, aby zachować ją na zawsze.

Doskonały przedni aparat odmłodzi Twój wizerunek

Bądź głównym bohaterem

Przedni aparat 2MP z HDR i trybem upiększającym precyzyjnie i pięknie odczytuje Twoje rysy, aby tworzyć oszałamiające selfies. Czy to na tle cętkowanych cieni drzew w ciągu dnia, czy świateł miasta w nocy, Twoje zdjęcia zawsze będą niezwykłe.

Tryb nocny

Bez względu na światło czy cień, piękno pozostanie zawsze wyraźne i przejmujące

Włącz tryb sceny nocnej, aby automatycznie zoptymalizować efekt fotografowania, tak aby szczegóły zdjęcia były głębokie, a scena przejrzysta i jasna, umożliwiając fotografowanie wyraźnych i pełnych szczegółów dzieł sztuki.

Odblokowywanie twarzą

Odblokuj swojego Note 6 w sposób bezdotykowy

Funkcja odblokowywania twarzą dokładnie rozpoznaje rysy Twojej twarzy, aby błyskawicznie odblokować smartfon, dzięki czemu bezpieczne, inteligentne i bezdotykowe odblokowywanie staje się tak proste. Twoja twarz jest Twoim hasłem i nikt inny nie będzie w stanie odblokować Twojego telefonu.

GPS+GLONASS+Beidou

Dokładny system pozycjonowania sprawi, że nigdy się nie zgubisz

Wyposażony w potrójny system nawigacji GPS & GLONASS & BeiDou, Ulefone Note 6 jest niezawodnym towarzyszem w podróży. Nawet jeśli znajdziesz się w skomplikowanym lub odległym miejscu, precyzyjny system nawigacji pomoże Ci znaleźć drogę i dotrzeć do celu. Możesz bez obaw odkrywać świat i przeżywać przygody.

Specyfikacja