Note 16 Pro

Smukły design

Matowa obudowa

Ulefone Note 16 Pro wyróżnia się eleganckim wykończeniem, gładkimi krawędziami i matową obudową przypominającą szkło, której kolor subtelnie zmienia się pod wpływem światła. Ponadto jego powłoka jest odporna na kurz i odciski palców.

Ultra cienki
Ultra lekki

Smukły profil – tylko 8,7 mm – oraz niewielka waga 184g sprawiają, że Note 16 Pro idealnie leży w dłoni.

Wybierz swój styl

Wybierz spośród trzech żywych kolorów: klasycznej czerni Meteorite Black, atrakcyjnego błękitu Serenity Blue i oszałamiającego fioletu Midnight Violet, który przyciągnie wiele spojrzeń.

Wyświetlacz 6,52”

Duży wyświetlacz HD+ IPS LCD o przekątnej 6,52 cala zapewnia wysoką jakość obrazu i żywe kolory. Stosunek ekranu do obudowy na poziomie 90% sprawia, że filmy i gry są jeszcze bardziej wciągające.

Nowy poziom fotografii

Główny aparat

50MP f/1,8

Aparat makro

2MP f/2,6

Przedni aparat

8MP f/2,O

Wysoka rozdzielczość 50 MP

Główny aparat o wysokiej rozdzielczości 50 MP, z funkcjami takimi jak wykrywanie scen SI oraz tryb HDR, pozwala uchwycić niesamowite szczegóły i bogate, żywe kolory w każdych warunkach.

Odkryj piękno
miniaturowego świata

Zobacz niesamowity miniaturowy świat w super bliskim ujęciu makro. Duże powiększenie pozwala uchwycić piękno małych owadów i roślin.

Piękne selfie

Przedni aparat 8 MP z funkcją upiększania zdjęć pozwoli Ci pokazać się z Twojej najlepszej strony podczas robienia selfie i prowadzenia rozmów wideo.

Android 13

Android 13 zapewnia szybsze działanie aplikacji, płynniejszą rozgrywkę i transfer danych, lepszą kontrolę prywatności, większą możliwość personalizacji i wyższą wydajność.

Do 16GB RAM
Do 512GB ROM

8GB pamięci RAM z możliwością rozszerzenia o dodatkowe 8GB pamięci wirtualnej umożliwia płynną pracę wielozadaniową i przełączanie aplikacji bez żadnych opóźnień. Dzięki 256GB pamięci ROM z możliwości rozszerzenia jej o dodatkowe 256GB za pomocą karty microSD, Note 16 Pro oferuje mnóstwo miejsca na zdjęcia, filmy, pliki, gry i nie tylko.

*8GB pamięci RAM można aktywować w Ustawieniach według preferencji. Karta microSD nie jest dołączona do zestawu i w razie potrzeby należy ją zakupić osobno.

Niezawodna wydajność

Nowoczesny procesor Unisoc T606 nigdy Cię nie zawiedzie. Osiem rdzeni procesora zapewnia równowagę między wydajnością a poborem mocy, umożliwiając płynne działanie większości aplikacji przy niższym zużyciu energii.

Pojemna bateria

Wbudowana bateria o pojemności 4400 mAh zapewnia do 277 godzin w trybie czuwania, do 24 godzin rozmów i do 13 godzin oglądania wideo na jednym ładowaniu.

Inne przydatne funkcje

Odporność na zachlapania

Note 16 Pro jest odporny na pot i przypadkowe zachlapania wodą.

Dołączone etui z TPU

Wykonane z wytrzymałego i elastycznego materiału TPU etui chroni telefon przed uderzeniami i zadrapaniami podczas codziennego użytkowania. Precyzyjne wycięcia zapewniają łatwy dostęp do wszystkich portów i przycisków.

Gwarantowana
niezawodność

W Ulefone zawsze poświęcamy dużo czasu na kontrolę jakości. Note 16 Pro przeszedł wiele testów wytrzymałości w laboratorium Ulefone, aby móc zapewnić najwyższą jakość przez długie lata.

Uwagi:

1. Rozmiar i waga produktu mogą się różnić w zależności od konfiguracji, procesu produkcyjnego i pomiarów. Wszystkie specyfikacje zależą od rzeczywistego produktu.

2. Rzeczywista dostępna pamięć RAM i pamięć masowa są mniejsze niż podana całkowita pojemność z powodu zajętej pamięci masowej przez system operacyjny i oprogramowanie wstępnie zainstalowane w urządzeniu.

3. Karta microSD nie wchodzi w skład zestawu i w razie potrzeby należy ją zakupić osobno. Zaleca się używanie kart pamięci klasy 10, inne typy kart pamięci nie są w pełni kompatybilne. 8GB wirtualnej pamięci RAM można aktywować w Ustawieniach.

4. 6,52 cala to przekątna wyświetlacza, gdy cztery zaokrąglone rogi są traktowane jako spiczaste rogi, rzeczywisty obszar wyświetlania jest nieco mniejszy.

5. Rozdzielczość jest mierzona jako standardowy prostokąt z zaokrąglonymi rogami, efektywna liczba pikseli jest nieco mniejsza.

6. NFC i Google Pay są obsługiwane i zaleca się pobranie Google Pay, aby z nich korzystać; dostępne kraje i regiony są dostępne na stronie: https://pay.google.com/about.

7. Rzeczywista rozdzielczość zdjęć i filmów może się różnić w zależności od trybu fotografowania.

8. Produkt, akcesoria i opakowanie mogą się różnić w zależności od rynku. Zdjęcia mają charakter poglądowy. Należy odnosić się do rzeczywistych produktów.

9. Możliwość korzystania z VoLTE zależy od lokalnych operatorów. Należy pamiętać, że nie wszyscy lokalni operatorzy obsługują tę funkcję.

Specyfikacja