Wodoszczelny, pyłoszczelny

Stopień ochrony IP68/IP69K

Armor X7 to smartfon, który został stworzony do pracy w wyjątkowo trudnych warunkach. Certyfikat ochrony IP68 pozwala na nawet 30 min. zanurzenia w wodzie na głębokości 1,5 metra lub aż do 24 godzin zanurzenia w betonie na głębokości 1 metra. Niezależnie od tego w jak mało sprzyjających warunkach się znajdziesz, pyłoszczelny i wodoodporny Armor X7 będzie gotowy do działania.

armor10-5g-bg-7-2

Pełna ochrona zapewnia świetną trwałość

Ochrona 360°

Wykonany z TPU wzmocnionego poliwęglanem materiału, ze stopu aluminium – taki jest Armor X7. Dzięki temu konstrukcja jest wytrzymała nie tylko wewnątrz, ale posiada także solidną powierzchnię na zewnątrz. Całość konstrukcji tworzy w efekcie strukturę, która chroni urządzenie przed gwałtownymi uderzeniami. Ponadto, jego unikalny kształt skutecznie zapobiega uszkodzeniom przy upadku.

Specjalnie zaprojektowane komponenty

Izolacja przed wilgocią

Armor X7 to połączenie profesjonalnej i solidnej struktury przy jednoczesnym użyciu możliwie jak najmniejszej ilości spojeń. Urządzenie zostało wypełnione wodoodpornymi taśmami klejącymi oraz wzmocnione uszczelniającymi pierścieniami. Nieuniknione luki, takie jak fizyczne przyciski zostały wypełnione wodoodporną powłoką. Komponenty wystawione na działanie zewnętrzne posiadają powłokę makrocząsteczkową o wysokiej gęstości, która pozwala zachować wodoodporność.

By codzienność była łatwiejsza

Android 10

Najnowszy system Android jest jeszcze bardziej intuicyjny w użyciu niż poprzednie wersje. Łatwość korzystania, ochrona prywatności i bezpieczeństwo, to doskonała równowaga w korzystaniu z technologii.

Przydatny skrót

Programowalny przycisk

Przycisk znajdujący się po lewej stronie urządzenia umożliwia ustawienie szybkiego dostępu do nagrywania wideo, latarki, wykonywania zrzutów ekranu, fotografii podwodnej czy połączeń alarmowych SOS. Ponadto, można użyć go do szybkiego uruchomienia zarówno wbudowanych, jak i pobranych aplikacji w telefonie. Domyślnie został ustawiony jako przycisk PTT (naciśnij i mów), umożliwiający szybką i wygodną komunikację.

Wygodna obsługa telefonu

Tryb rękawiczek

Ten tryb umożliwia swobodną pracę na ekranie dotykowym telefonu w rękawiczkach. Obsługuje nie tylko wszystkie dostępne na rynku rękawiczki przystosowane do pracy z ekranem dotykowym, ale także zwykłe rękawiczki bawełniane o grubości 1,5 mm oraz większość skórzanych*. Dzięki temu możesz zapomnieć o ciągłym zdejmowaniu i wkładaniu rękawiczek w pracy lub w chłodne dni.

*Ze względu na różnorodność i grubość materiałów niektóre rodzaje rękawiczek mogą być niekompatybilne.

Potrójny system nawigacji

GPS + Glonass + Galileo

Te trzy systemy nawigacyjne wskażą Ci drogę bez względu na to, gdzie będziesz. Szybka i precyzyjna lokalizacja sprawi, że Ulefone Armor X7 będzie Twoim osobistym przewodnikiem zarówno w mieście, jak i w rozległym obszarze górskim.

Twój prywatny asystent

Praktyczny przybornik

Ulefone Armor X7 posiada liczne narzędzia w przyborniku, dzięki którym urządzenie sprosta najtrudniejszym wyzwaniom.

Cały dzień nie myśl o ładowaniu telefonu

Wytrzymała bateria

Armor X7 został wyposażony w potężną baterię o pojemności 4000 mAh. Dzięki niej urządzenie wytrzyma aż do 13 godzin nieprzerwanych rozmów lub nawet 18 dni w trybie czuwania na jednym ładowaniu.

Ciesz się nowoczesną technologią

NFC + Google Pay

Zapomnij o kartach płatniczych i gotówce. Dzięki NFC za swoje zakupy zapłacisz telefonem w łatwy i wygodny sposób.

*Kraje i regiony z dostępem do Google Pay: Czechy, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Australia, Kanada, Singapur, Hongkong, Polska, Nowa Zelandia, Irlandia, Japonia, Belgia, Rosja, Tajwan, Hiszpania, Niderlandy, Brazylia, Niemcy, Słowacja, Ukraina.

Uchwyć najcenniejsze momenty

Aparat 13 MP z podwójną lampą błyskową

Aparat w Armor X7 umożliwia robienie niesamowitych zdjęć i nagrywanie filmów nawet pod wodą. Wszystkim można zarządzać w łatwy sposób, za pomocą jednej ręki. Telefon został wyposażony również w podwójną tylną lampę błyskową, która rozświetli nocne zdjęcia.

Razem odkrywajcie podwodny świat

Aparat podwodny

Aparat w Armor X7 umożliwia robienie niesamowitych zdjęć i nagrywanie filmów nawet pod wodą. Wszystkim można zarządzać w łatwy sposób, za pomocą jednej ręki. Telefon został wyposażony również w podwójną tylną lampę błyskową, która rozświetli nocne zdjęcia.

Odblokuj telefon w mgnieniu oka

Face Unlock i czytnik linii papilarnych

Dzięki nowym technologiom codzienne życie staje się łatwiejsze i wygodniejsze. Nie musisz już wpisywać hasła lub rysować skomplikowanych wzorów, by odblokować swój telefon. Teraz możesz w łatwy sposób uzyskać dostęp do urządzenia za pomocą rozpoznawania twarzy lub czytnika linii papilarnych. Oba sposoby są bezpieczne, niezawodne i szybkie. Możesz wybrać ten, który wolisz.

Oszczędność baterii, działanie bez przeszkód

Czterordzeniowy procesor MT6761

Ulefone Armor X7 pracuje wykorzystując energooszczędny, czterordzeniowy procesor MT6761. Umożliwia on wykonywanie wielu zadań jednocześnie, oglądanie filmów i korzystanie z aplikacji bez zacinania. Istnieje też możliwość rozbudowy pamięci wbudowanej do 128 GB, co umożliwi przechowywanie wszystkich niezbędnych danych, aplikacji, czy zdjęć.

5-calowy ekran HD

Solidny, czuły i łatwy w obsłudze

Armor X7 został wyposażony w 5” ekran HD, który zapewnia wyświetlanie obrazu w świetnej jakości i o wysokim nasyceniu kolorów. Jednocześnie pozwala na pewny uchwyt telefonu i obsługę wszystkich funkcji jedną ręką. Wyświetlacz jest pokryty szkłem o wysokiej wytrzymałości, które pozwala uniknąć zarysowań i stłuczeń.

Dual SIM Dual Standby

Dzięki obsłudze dwóch kart SIM, Armor X7 pozwala na korzystanie z dwóch numerów telefonu jednocześnie. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy dużo podróżują za granicę i tych, którzy chcą rozdzielić życie zawodowe od prywatnego, korzystając z jednego telefonu z Androidem. Dzięki wsparciu wielu sieci, zawsze pozostaniesz w kontakcie ze swoją rodzina i przyjaciółmi. Dodatkowo, Armor X7 obsługuje VoLTE*, co pozwala na jednoczesne korzystanie z Internetu i odbieranie wiadomości w trakcie wykonywania połączeń.

Specyfikacja