right

Ulefone Armor Mini 2

Stopień ochrony IP68


Zgodnie z zasadami serii Ulefone Armor, telefon Armor Mini 2 jest całkowicie wodoodporny i pyłoszczelny. Posiada certyfikat IP68 – można zanurzyć telefon w wodzie o głębokości do 1,5 m na 30 minut.

Szerokie zastosowanie w różnych sytuacjach

Konstrukcja antypoślizgowa


Antypoślizgowa powierzchnia po obu stronach ramki Armora Mini 2 zmniejsza ryzyko przypadkowych upadków. Kompaktowy rozmiar telefonu sprawia, że bezproblemowo schowasz go w kieszeni.

Wyprowadzi Cię z ciemności


W ciemności sprawy szybko się komplikują. Armor Mini 2 dzięki dostępnej bezpośrednio z klawiatury latarce umożliwi rozświetlenie największych ciemności. Na klawiaturze znajduje się również przycisk SOS, dzięki któremu zasygnalizujesz swoją obecność w sytuacji zagrożenia.

Mały rozmiar, pełna funkcjonalność


Poręczna konstrukcja nie zmniejsza wydajności telefonu. Wyposażony w procesor MTK6261D Armor Mini 2 jest w stanie bez żadnych przeszkód wykonywać codzienne zadania, zużywając przy tym mniej energii. Możliwość obsługi karty TF o pojemności do 32GB* pozwala na przechowywanie dużej ilości plików, muzyki oraz zdjęć.

Wodoodporny aparat 0,3MP


Armor Mini 2 jest wyposażony w wodoodporny aparat 0,3MP i lampę błyskową. Z Armorem możesz zarejestrować każdą ważną chwilę.

Wytrzymała bateria 2100 mAh


Armor Mini 2 z wymienną baterią 2100mAh może zapewnić do 20 godzin rozmów i aż do 19 dni czuwania. Nie musisz się już martwić o baterię, Armor Mini 2 będzie zawsze w gotowości.

Możliwość zawieszenia


W celu zwiększenia wygody i mobilności, Ulefone Armor Mini 2 został wyposażony w  dodatkowy dolny uchwyt, umożliwiający zawieszenie telefonu na szyi lub przy pasku.

Klasyczny styl, łatwy w użyciu


Duża czcionka, manualna klawiatura i wyraźny wyświetlacz z klasycznym 12-ikonowym  interfejsem sprawia, że obsługa jest prosta i łatwa dla każdego.

Dual SIM Dual Stand-by


Armor Mini 2 wyposażony jest w dwa wejścia na kartę SIM, dzięki czemu możesz być dostępny pod dwoma numerami jednocześnie. Idealne rozwiązanie za granicą lub dla posiadaczy numerów służbowych.

Radio FM – bez słuchawek!


Dzięki wbudowanej antenie radia FM możesz cieszyć się ulubionymi programami radiowymi bez konieczności podłączania słuchawek. W przeciwieństwie do strumieniowego przesyłania muzyki i podcastów, słuchanie radia będzie miało niewielki wpływ na zużycie danych.

Obsługiwane języki

Specyfikacja