Ulefone Armor 11 5G

Nagraj swoje cenne wspomnienia z większą ilością szczegółów

Główny aparat o wysokiej rozdzielczości 48 MP

Główny aparat o rozdzielczości 48MP zapewnia wysoką jakość obrazu. Powiększaj zdjęcia bez utraty ich wyrazistości. Z przysłoną f/1.79, aparat przepuszcza więcej światła, co sprawia, że Armor 11 5G dobrze sprawdza się w fotografii nocnej.

Pokaż więcej świata w kadrze

Ultra szerokokątny aparat 13MP

Użyj ultra szerokokątnego aparatu 13MP, aby robić oszałamiające fotografie z pełnym polem widzenia – takim jak ludzkie oko. Podczas fotografowania krajobrazów, architektury czy wnętrz, uchwycisz wszystko bez konieczności przycinania ważnych części scenerii.

Odkryj mikro-wszechświat z aparatem makro

Obiektyw makro 2MP

Odkrywaj świat z odległości 4 cm. Obiektyw makro pomoże Ci zrobić zdjęcia małych obiektów z bliska z zachowaniem szczegółów. Ulefone Armor 11 5G wyraźnie uchwyci każdy najmniejszy szczegół taki, jak delikatne wzory kolorystyczne na piórach pawia, czy tekstura liścia.

Oszałamiające selfie w najlepszych momentach

Przedni aparat o wysokiej rozdzielczości 16MP

Wysokiej rozdzielczości aparat 16MP może uchwycić drobne szczegóły, takie jak pojedyncze włosy i rzęsy. Uchwyć swój blask na każdym kroku. Dzięki przysłonie f/2.0 i zaawansowanemu algorytmowi upiększania, z łatwością zrobisz wyraźne i naturalne selfie.

Uchwyć więcej barw

Nagrywanie filmów 4K

Ulefone Armor 11 5G pozwala na nagrywanie filmów 4K z ogromną ilością szczegółów i płynnym ruchem kamery. Nagrywanie wideo na kinowym poziomie staje się znacznie łatwiejsze.

Inne przydatne funkcje

Panorama

Znak wodny

GIF

Tryb poklatkowy

Wideo upiększające

PRO

Skaner QR

Specyfikacja