Etui do Ulefone Armor 23 Ultra

Wznieś się na wyżyny z Armor Mount

Wraz z etui multifunkcyjnym możesz stosować uchwyt do auta Armor Mount. Zaprojektowany specjalnie z myślą o ciężkich, wzmocnionych smartfonach Ulefone, pozwala przyczepić telefon do różnych płaskich powierzchni, np. szyby, deski rozdzielczej czy biurka.

 

*Armor Mount sprzedawany jest osobno.

Pełna ochrona

Wysoka jakość konstrukcji i użytych twardych plastików sprawia, że etui jest w stanie wytrzymać ciężkie warunki zewnętrzne i ochronić Twój smartfon przed wstrząsami, piachem, rysami i różnymi innymi uszkodzeniami. Zapewnia ochronę 360° każdemu Armorowi 23 Ultra.

Prosty montaż

Przemyślany design i praktyczne dodatki bardzo ułatwiają montaż. Najpierw dołącz zaczep do etui (na przykład klips do paska, który można obracać o 90° w lewo i prawo), a następnie umieść telefon w etui. Zatrzask na górze umożliwia łatwe odłączenie etui ochronnego od telefonu.

Dopasowany design

To etui jest idealnie dopasowane do Armor 23 Ultra. Bezramkowy design z obu stron i dokładne wycięcia na przyciski ułatwiają dostęp do portów i guzików. Etui nie wpłynie na użytkowanie telefonu poza zapewnieniem mu dodatkowej wytrzymałości.

Wielofunkcyjna konstrukcja 3 w 1

Etui możesz dostosować do indywidualnych potrzeb. Wybierz obracający się o 180° klips lub solidny karabińczyk. Możesz dodać te elementy do etui ochronnego, aby mieć telefon zawsze pod ręką, bez konieczności noszenia go w kieszeni.

Etui do Ulefone Armor 23 Ultra

Wymiary etui: 190.56*86,56*19.86mm
Wymiary karabińczyka: 147,12*40,42*6,71 mm
Zawartość opakowania: Etui x1; Karabińczyk x1; Klips x1

Wymiary klipsa: 72,14*28,98*18,19 mm
Materiał: plastik PC

Specyfikacja