right

Ładowarka indukcyjna UF005 15W

Szybkie ładowanie bezprzewodowe 15W

Wyposażona w najnowszą technologię o wysokiej wydajności ładowania, bezprzewodowa ładowarka UF005 jest zoptymalizowana tak, aby zapewnić bezpieczne i szybkie ładowanie. Z maksymalną mocą 15W wydajność ładowania wynosi ponad 80%.

Ultracienka i smukła konstrukcja

Ultracienka konstrukcja i kompaktowy okrągły kształt ułatwiają jej przenoszenie. Zajmuje niewiele miejsca, rozwiązuje problemy z ładowaniem bez względu na to, czy jesteś w domu czy w biurze.

Doskonałe rozpraszanie ciepła

Wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium o doskonałych możliwościach rozpraszania ciepła, które sprawiają, że Twój smartfon nie przegrzewa się i pozostaje chłodny podczas ładowania. Bez względu na to, jak długo jest używana, szybko odprowadza ciepło.

Stabilna i antypoślizgowa konstrukcja

W celu zapewnienia stabilnego ładowania, bezprzewodowa ładowarka jest wyposażona w miękkie silikonowe podkładki, znajdujące się na spodzie urządzenia, dzięki którym pozostaje ona na swoim miejscu i nie przesuwa się.

Inteligentne powiadomienia LED

Inteligentne powiadomienia LED zwiększają komfort użytkowania.

Wielostronna ochrona, bezpieczeństwo użytkowania

Dysponuje wieloma wbudowanymi mechanizmami ochronnymi: wbudowane zabezpieczenia nadprądowe, nadnapięciowe, przed przegrzaniem oraz wykrywanie obcych obiektów, dzięki którym bateria nigdy nie zostanie przeładowana, a twój telefon pozostanie bezpieczny.

Specyfikacja