right

Klawiatura do Ulefone Tab A7

Precyzyjnie zaprojektowana dla Ulefone Tab A7

Inteligentna klawiatura – Ulefone Tab A7 nie jest jedynie tabletem

Inteligentna klawiatura do Ulefone Tab A7 jest bez wątpienia idealnym wyborem, aby przekształcić Ulefone Tab A7 w laptopa. Wystarczy podłączyć / odłączyć ją od tabletu poprzez połączenie pogo-pins, co pozwala na dostosowanie się do Twoich potrzeb biurowych i rozrywkowych – zawsze i wszędzie. Zmień tablet w laptopa, aby osiągnąć jak najwyższą produktywność.

Zmiana nachylenia, doskonała stabilność

Klawiatura pozwala na swobodną regulację kąta nachylenia ekranu w zakresie 90-180°, dzięki czemu Ulefone Tab A7 zawsze zapewnia najlepszy kąt widzenia, bez względu na to, czy siedzisz wyprostowany, czy leżysz na kanapie. Nie musisz się martwić o stabilność urządzenia dzięki specjalnej podpórce z tyłu.

Wygodny wbudowany Trackpad

Klawiatura do Ulefone Tab A7 dąży do bycia wydajną i inteligentną. Bardzo czuły wbudowany Trackpad eliminuje kłopot noszenia myszki i upraszcza czynności operacyjne. Gesty Multi-touch umożliwiają płynne klikanie i przeglądanie bez ułamka różnicy w porównaniu z laptopami.

Klawisze w stylu laptopa

Klawisze zaprojektowane w kształcie bloku oferują wygodne pisanie, dźwięk klawiatury jest jak delikatny utwór fortepianowy. Twoje pomysły będą przechodzić przez opuszki palców do klawiszy i przeskakiwać na ekran HD. Specjalna struktura klawiszy sprawia, że pisanie jest jeszcze przyjemniejsze.

Wszechstronna ochrona Ulefone Tab A7

Ulefone Tab A7 będzie w pełni zabezpieczony dzięki inteligentnej klawiaturze odpornej na upadki i zadrapania, zachowując smukły wygląd i lekkość. Zamknij go w etui, aby chronić swój Ulefone Tab A7 i zabierz go ze sobą w podróż służbową.

Jedna inteligentna klawiatura jest w stanie zaspokoić różnorodne potrzeby

Specyfikacja