Kamera Noktowizyjna Ulefone

Interfejs USB-C Plug-and-Play

Kamera noktowizyjna posiada przyjazną dla użytkownika wtyczkę USB-C, która jest dwustronna i łatwa do podłączenia. Po podłączeniu kamery, jej aplikacja automatycznie się uruchomi, dzięki czemu obsługa będzie jeszcze wygodniejsza i szybsza. Kamera jest kompatybilna z systemem operacyjnym Android 7.0 i nowszymi oraz telefonami z funkcją OTG*.

Przetwornik obrazu CMOS Sony STARVIS IMX307

Kamera noktowizyjna wykorzystuje ultra światłoczuły przetwornik obrazu CMOS Sony STARVIS IMX307, który doskonale nadaje się do słabego oświetlenia i scen nocnych. Z ultra szerokim kątem 116° może skutecznie zmniejszyć martwe pola, zapewniając szersze pole widzenia dla większego obrazu. W porównaniu z tradycyjną kamerą na podczerwień, ta kamera noktowizyjna może także przechwytywać kolorowe obrazy* nawet w warunkach słabego oświetlenia, z wyraźniejszymi i subtelniejszymi szczegółami. Kamera noktowizyjna Ulefone jest idealna do wielu zastosowań, takich jak nadzór, nocne polowania, obserwacja dzikiej przyrody i eksploracja jaskiń.

*Jeśli włączą się diody podczerwieni LED, obraz stanie się monochromatyczny.

Swobodne przełączanie między obrazem monochromatycznym i kolorowym

Możesz ręcznie kontrolować jasność światła podczerwieni i przełączać między trybami takimi, jak podczerwone fotografowanie w bezświetlnej nocy oraz pełnokolorowe fotografowanie w słabo oświetlonym otoczeniu. Możesz również użyć przełącznika na kablu, aby włączyć/wyłączyć światła IR oraz zakończyć fotografowanie lub nagrywanie wideo – bez używania telefonu. To wszystko możesz również zrobić za pomocą aplikacji.

Wysoka rozdzielczość 1080P

Przetwornik Sony IMX307 CMOS o dużym rozmiarze piksela 2,9um, z dużą przysłoną F2.0 pozwala większej ilości światła wniknąć do środka. Kamera noktowizyjna Ulefone umożliwia nagrywanie wideo Full HD 1080p, co zapewnia lepszą przejrzystość obrazu w warunkach słabego oświetlenia.

4 diody IR LED

Przenośna kamera noktowizyjna wyposażona jest w 4 diody podczerwieni LED o wysokiej intensywności, które pozwalają uchwycić wyraźne obrazy zwierząt w odległości 3-5 metrów w całkowitej ciemności. Podczas nagrywania zwierząt, wędkowania, wspinaczki, jazdy na rowerze oraz wędrówek nocnych, możesz użyć tej kamery nocnej, aby uzyskać jasny obraz otoczenia.

Wodoodporność IP66

Kamera noktowizyjna na podczerwień dostosowuje się do każdej wymagającej sytuacji, wytrzyma nie tylko codzienne zachlapanie, ale również może być normalnie używana we mgle, deszczu i innych trudnych warunkach.

Przenośna i łatwa w obsłudze

Kamera posiada klip z tyłu, co pozwala na przymocowanie jej do kieszeni koszuli lub paska, gdy Twoje ręce są zajęte. Mocowanie nadaje się do różnych wiszących oraz nieruchomych kątów.

Super Oszczędność Energii

Po głębokiej optymalizacji sprzętu i oprogramowania, zużycie energii przez kamerę noktowizyjną Ulefone zostało znacznie zmniejszone. Na przykład, jeśli używasz kamery noktowizyjnej z Ulefone Armor 10 5G przez 3 godziny, zużyje ona tylko 10% energii telefonu, mając niewielki wpływ na żywotność jego baterii.

Specyfikacja