Głośnik do Armor Pad 3 Pro

Głośnik Sound Kit

Dźwięczne uderzenie
dla tabletu Armor Pad 3

Wyzwól moc dźwięku

Audio wysokiej jakości

Sound Kit to zewnętrzny głośnik stworzony z myślą o idealnym połączeniu z tabletem Armor Pad 3. Zaprojektowaliśmy go tak, aby dostarczał wysokiej jakości, ostry dźwięk, który przypadnie do gustu każdemu audiofilowi.

Żadnych opóźnień, świetny dźwięk

Dedykowane gniazdo 8-pinów

Ciesz się perfekcyjnym dźwiękiem bez potrzeby połączeń kablowych dzięki dedykowanemu gniazdu w Sound Kit. Łączy się ono bezpośrednio z tabletem, co eliminuje wszelkie opóźnienia i pozwoli Ci oglądać filmy z idealnie zsynchronizowanym dźwiękiem. Pożegnaj przeskoki i problemy z połączeniem między tabletem i głośnikiem na zawsze.

Zanurz się w dźwięku, chroń tablet

Głośnik i stojak 2-w-1

Sound Kit pełni dwie funkcje – stojaka na tablet oraz zewnętrznego głośnika. Z jednej strony możesz cieszyć się dźwiękiem, z drugiej zająć się dodatkowymi zadaniami, bo ręce masz wolne, a tablet stoi stabilnie i tak, by wygodnie spoglądać na ekran.

Dynamiczne fale dźwiękowe

Podwójne kolorowe LEDy

Ciesz się połączeniem muzyki i światła dzięki dwóm kolorowym okręgom umieszczonym na bokach głośnika, które wyposażone są w synchronizację z dźwiękiem. Jak tylko podłączysz głośnik Sound Kit do tabletu, kolorowe okręgi ożywają i pulsują w rytm odtwarzanej muzyki.

Stabilne ułożenie

Antypoślizgowe nóżki

Podstawa głośnika Sound Kit wyposażona została w cztery antypoślizgowe nóżki, które gwarantują stabilizację urządzenia na płaskich powierzchniach.

Łatwy montaż i demontaż

Idealne dopasowanie do tabletu Armor Pad 3 pozwala na łatwy montaż i odłączenie głośnika Sound Kit. Zautomatyzowane połączenie tych urządzeń znacząco upraszcza obsługę głośnika.

*Głośnik Sound Kit zasilany jest poprzez port 8-pinowy. Nie da się go naładować osobno.

Specyfikacja